Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

RÁDIO LOGOS je názov internetovej rozhlasovej služby občianskeho združenia zaregistrovaného na Slovensku r. 1993 pod názvom HCJB GLOBAL SK. Patrí medzi evanjelikálne medzidenominačné misijné organizácie zamerané predovšetkým na rozhlasové vysielanie.

Kladie dôraz na zvestovanie a vyučovanie Božieho Slova na základe biblického odkazu. Vo svojich programoch neuvádza správy a komentáre politického charakteru.

Myšlienka vysielania kresťanskej rozhlasovej spoločnosti HCJB GLOBAL SK na Slovensku vznikla ako prirodzená reakcia na zrušenie dlhoročného, takmer 30 ročného krátkovlnného českého a slovenského vysielania partnerskej organizácie HCJB WORLD RADIO z Ekvádoru. V súčasnosti využíva hlavne bohatý archív programov, ktoré boli v minulosti vysielané z krátkovlnných vysielačov HCJB z Ekvádoru. Programy sa prekladajú, upravujú a znovu nahrávajú, tak aby vyhovovali súčasným technickým požiadavkam. Na naše vysielanie sme dostali mnoho povzbudivých ohlasov. Je to pre nás záväzok pre ďalšie skvalitňovanie a rozširovanie práce.

Keďže dostávame mnoho listov, v ktorých sa nám poslucháči zdôverujú so svojimi problémami, rozvíjame tiež korešpondenčnú poradenskú duchovnú službu pre poslucháčov. Našou snahou je, aby do vysielania boli pravidelne zaraďované aj príspevky a osobné svedectvá poslucháčov a ich reakcie na odvysielané programy.

Keďže HCJB GLOBAL SK je naddenominačná kresťanská organizácia, vítame spoluprácu so všetkými cirkvami organizovanými v Združení evanjelikálnych cirkví na Slovensku. Našou snahou je, aby na Slovensku bolo možné počúvať čím viac hodnotných programov s hlbokým duchovným a evanjelizačným odkazom. To bolo dôvodom, aby sme využili možnosť internetového vysielania, ktorým sa poslucháčom môžeme prihovárať nepretržite 24 hodín denne biblickými úvahami a piesňami.

Uvedomujeme si, že svet je v duchovnej aj morálnej kríze. Usilím rozhlasovej misie HCJB GLOBAL SK je pomôcť prekonať tento stav, ukázať ľuďom na Slovensku na jediné východisko z tejto krízy , ukázať im na Ježiša Krista. Pridajte sa k nám v napĺňaní tohto poslania. Vaša pomoc je vítaná v akejkoľvek forme, ktorú Vám Boh položí na srdce.
RADIO LOGOS is the name of the internet radio service of the civic association registered in Slovakia r. 1993 under the name HCJB GLOBAL SK. It is one of the evangelical inter-denominational missionary organizations primarily focused on radio broadcasting.

He emphasizes the proclamation and teaching of the Word of God on the basis of a biblical reference. It does not mention in its programs reports and comments of a political nature.

The idea of ​​broadcasting the Christian radio company HCJB GLOBAL SK in Slovakia was a natural response to the abolition of the long-standing, almost 30-year shortwave Czech and Slovak broadcasting of the partner organization HCJB WORLD RADIO from Ecuador. At present, he mainly uses a rich archive of programs that were previously broadcast from HCJB shortwave transmitters from Ecuador. Programs translate, edit, and re-record to meet today's technical requirements. We received a lot of encouraging feedback on our broadcast. It is a commitment for us to further improve and expand work.

As we receive many letters in which listeners trust us with their problems, we also develop a correspondent counseling spiritual service for the audience. Our aim is to include in the broadcasts also the contributions and personal testimonies of the listeners and their reactions to the broadcasted programs.

As HCJB GLOBAL SK is an over-Christian Christian organization, we welcome cooperation with all churches organized in the Association of Evangelical Churches in Slovakia. Our aim is to be able to listen to more and more valuable programs with a deep spiritual and evangelical message in Slovakia. That was the reason why we could use the Internet broadcasting option to listen to the audience 24 hours a day with biblical reflections and songs.

We realize that the world is in both spiritual and moral crisis. The effort of the HCJB GLOBAL SK radio mission is to help overcome this situation, to show people in Slovakia the only way out of this crisis, to show them to Jesus Christ. Join us to fulfill this mission. Your help is welcome in whatever form God puts on your heart.
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
April 23, 2019
Size
3.7M
Installs
50+
Current Version
1.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Victory Slovakia, s.r.o.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.