Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

White home beylikdüzü temizlik şirketleri (android) uygulamasının avantajları ;
* Nerede olursanız olun anında arama özelliği.
* Periyodik istediğiniz zamana göre randevü talep hizmeti.
* Müşteri promosyon fırsatları ve bir çok özellikler.
* Tüm akıllı telefonlara uygun hızlı, etkin çalışma özelliği.

White Home Beylikdüzü Temizlik Şirketleri ; olarak temizlik sektöründe uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile birlikte siz değerli müşterilerimize hijyen temizlik hizmetlerini sunmaktayız.

Beylikdüzü/istanbul temizlik hizmeti veren bir çok firma arasında lider şirketler arasında yer almanın verdiği yükümlülük ile hizmetlerimiz her zaman daha kaliteli ve müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, iyisini hedefliyoruz ve bunu başarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

White Home Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak vermiş olduğumuz temizlik hizmetleri ve detayları.

Beylikdüzü Ev Temizliği ;
Ev temizlik hizmetleri; özellikle yaşlı bayanlar, yeni doğan çocuklu anneler ve çalışan bayanlar için önemlidir. Evlerinizin sizlerin özeli olduğu bilincinde hareket ederek temizlik hizmetini hassas bir şekilde yerine getirmekteyiz. Deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz evlerinizi taleplerinizi de göz önüne alarak standart ve detaylı temizlik seçenekleri ile temizlemektedir.

Beylikdüzü Ofis Temizliği ;
Ofis Temizliği hizmetlerimiz detaylı ve periyodik temizlik şeklinde seçeneklerimiz mevcuttur. Sizlerin talepleri dikkate alınarak firmamıza en uygun çalışma günü ve saatine göre personelimiz hizmet verecektir. Bu sayede hem zaman hem iş kaybını sizler tarafında önlemiş oluyoruz.

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik ;
İstanbul’da en çok talep edilen temizlik hizmetlerinden bir tanesi olan inşaat sonrası temizlik için gerekli olan tüm araç ve gereçler şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. İnşaat artıkları tamamen temizleniyor ve son olarak ince temizlik dediğimiz detaylı temizlik işlemi yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz sonrasında eşyalarınızı gönül rahatlı ile taşıya bilirsiniz. Aynı zamanda toplu konut ve çoklu daireler için inşaat sonrası temizlik hizmetimiz mevcuttur. Bu çalışmalar için yeterli sayıda deneyimli personelimiz bünyemizde yer almaktadır.

Beylikdüzü Dış Cephe Cam Temizliği ;
Dış cephe, cam temizliği hizmetini özel kurumlar, şirketler, avm ve iş hanları yoğun olarak talep etmektedir. Gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini alarak konusunda tecrübeli personellerimiz tarafından özel sepetli vinç ve dağcı tırmanma yöntemleri ile temizlenmektedir.

Beylikdüzü Villa Temizliği ;
Villa Temizlik Şirketleri arasında tercih edilen bir konumda olmanın vermiş olduğu öz güven ile villa, yalı, köşk temizleme hizmetlerini garantili ve profesyonel olarak yerine getirmekteyiz. Temizlik taleplerine göre 3-4 ve daha çok sayıda personel desteği sunabilecek alt yapıya sahibiz. En iyi şekilde villa temizliği ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Beylikdüzü Temizlik Personeli Temini ;
Sözleşmeli olarak Temizlik Personeli taleplerinizi kale temizlik şirketi olarak sağlamaktayız. Avantajlı fiyatlar ile profesyonel tecrübeye sahip temizlik personellerimizi sözleşmeli olarak firmanızda görevlendiriyoruz. Bizlerle iletişime geçerek sözleşme şartlarını ve detayları öğrene bilirsiniz.

Beylikdüzü Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama ;
Özel endüstriyel makinemiz ile koltuk takımlarınız ve halılarınızı yerinizde yıkanmaktadır. Evleriniz, İş yerleriniz, Camiler, oteller gibi bir çok alanda özel makinemiz ve konusunda uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Koltuk ve halı yıkama hizmetimizin programını geniş aralıklarda tuta biliyoruz. Bu sayede firmaların iş zamanı kaybının önüne geçiyoruz.
Advantages of White home beylikdüzü cleaning companies (android) application;
* Instant search feature wherever you are.
* Periodic appointment request service according to the time you want.
* Customer promotion opportunities and many features.
* Fast, efficient operation suitable for all smartphones.

White Home Beylikdüzü Cleaning Companies; We offer hygiene cleaning services to our esteemed customers with the experience of many years in the cleaning sector.

Beylikdüzü / istanbul cleaning services among many companies with the obligation to be among the leading companies, our services are always better quality and customer satisfaction, especially the best aim and we continue to work to achieve this.

White Home Beylikdüzü Cleaning Company we provide cleaning services and details.

Beylikdüzü House Cleaning;
House cleaning services; This is especially important for older women, mothers with newborn children and working women. We are aware of the fact that your homes are your property and we perform the cleaning service precisely. Our experienced and friendly staff clean your houses with standard and detailed cleaning options considering your demands.

Beylikdüzü Office Cleaning;
Office Cleaning services are available in the form of detailed and periodic cleaning. Taking into consideration your demands, our staff will serve our company according to the most appropriate working day and time. In this way, both time and job loss is prevented by you.

Beylikdüzü After Construction Cleaning;
One of the most demanded cleaning services in Istanbul, all tools and equipment required for post-construction cleaning are provided by our company. Construction residues are completely cleaned and lastly a detailed cleaning process which we call fine cleaning is performed. You can carry your belongings with peace of mind after our cleaning service after construction. We also have a post-construction cleaning service for mass housing and multiple apartments. Sufficient number of experienced personnel are involved in these activities.

Beylikdüzü Exterior Glass Cleaning;
Facade, glass cleaning services are demanded by private institutions, companies, shopping malls and business inns. All the necessary safety precautions are taken by our experienced staff and they are cleaned with special basket cranes and climber climbing methods.

Beylikdüzü Villa Cleaning;
With the self-confidence of being in a preferred position among Villa Cleaning Companies, we are performing professionally and guaranteed cleaning of villas, waterside and pavilions. We have the infrastructure that can provide 3-4 and more personnel support according to the cleaning demands. We provide the best cleaning service for your villa.

Supply of Cleaning Personnel in Beylikdüzü;
We provide your contract cleaning requests to Kale Cleaning Company. We have contracted cleaning staff with professional experience with advantageous prices. You can contact us to learn the terms and details of the contract.

Beylikduzu Seat and Carpet Cleaning;
With our special industrial machine, your sofa sets and carpets are washed on your floor. We provide services with our special machines and expert staff in many areas such as your homes, business places, mosques and hotels.
We know that the program of our seat and carpet cleaning service is in wide range. In this way, we prevent the loss of business time of companies.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Kolay arama özelliği eklendi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 3, 2019
Size
3.8M
Installs
1+
Current Version
1.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Webniva
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.