eFatura.al

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Italian (Italy)

eFatura.al është një program në celular që mundëson ndertimin e faturave tatimore të miratuara nga celulari.

Nëse merreni me shitje në terren?
Nëse prerja e faturës tatimore është vonesë për ju?
Programi eFatura iu mundëson të prisni fatura tatimore të miratuara nga telefoni juaj.
Fitoni kohë dhe shpejtësi, llogaritje të sakta, prakticitet për çdo moshë.
Telefono tani: 0692040640
2RM Lab shpk
eFatura.al është një program and celular që mundëson ndertimin and faturave tatimore të miratuara nga celulari.

Nëse merreni me shitje në terren?
Nëse prerja and faturës tatimore është vonesë për ju?
Program eFatura iu mundëson të prisni fatura tatimore të miratuara nga telefon juaj.
Fitoni kohë dhe shpejtësi, llogaritje të sakta, prakticitet për çdo moshë.
Telephone tani: 0692040640
2RM Lab shpk
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
November 2, 2018
Size
22M
Installs
1,000+
Current Version
1.6.9.7
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
2RM Lab shpk
Developer
Rr. Bogdanëve, Pll Eurocol Ap 6 Tiranë Albania
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.