Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

1992 yılında kurulduğu günden beri, kaliteli bir yerel radyoculuk görevini yerine getiren, Iğdır merkezde ve çevresinde 93,0 frekansında dinlenebilen Iğdır Fm uzun yıllardır, birçok dinleyiciye oldukça başarılı programlar aracılığı ile keyifli anlar yaşatmıştır. Yöresel şarkılara ve Türkçe şarkılara yayınlarında yer veren bu istasyon, hem yöresel şarkıları hem de popüler Türkçe şarkıları kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz bir adres konumundadır. Doğu’nun incisi Iğdır’ın birincisi sloganı ile yola çıkan bu istasyon, bu sloganının hakkını tamamen vermekte ve dinleyicilerine kaliteli yayınlar yaparak onlara verdikleri değeri fazlasıyla göstermektedir. Yapılan canlı yayınlar, bağlantılar ve gelen sanatçı konuklar ile eğlence ve sohbetin hiç eksik olmadığı bu istasyon, Türkçe müziğe verdiği önem kadar yöresel şarkılara ve türkülere verdiği önem ile de kendine iyi bir dinleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştır.

Iğdır Fm yıllardır radyoculuk sektörünün içinde olmanın verdiği deneyimi, gelişen ve birçok yeniliğe olanak tanıyan teknolojik araçlarla birleştirerek, adını uzun yıllar daha duyurmak için çalışmalar yapmaktadır. Yöresel sanatçıların da, konuk olarak katıldığı programlarla, yöre kültürünü yaşatmakta ve insanların beğenisine sunmaktadır. Tüm bunların yanında, son çıkan en güzel Türkçe parçaları da bu istasyonda bulmanız ve dinlemeniz mümkündür. Iğdır dışında da internet sayesinde kolaylıkla dinleyebileceğiniz bu istasyon, sizlere yöre kültürünü tanıtma açısından da oldukça yardımcı olmaktadır. Yerel radyoların genellikle yöreden kopuk oluşları ve ulusal bir radyoymuşçasına yayınlar yapmaları her zaman doğru değildir. Bunun farkında ve bilincinde olan Iğdır Fm aradaki dengeyi çok iyi kurarak, dinleyicilerine istedikleri şeyleri verme konusunda oldukça başarılı adımlar atmıştır. Radyonun ve radyocuların eski güçlerinden giderek uzaklaştığı bugünlerde, yerel radyoların dinlenmesi ve ayakta kalması oldukça önemlidir. Bu yüzden ülkenin neresinde olursanız olun, seveceğiniz, takip etmekten zevk alacağınız bir yerel radyo kanalı bularak, yeni şeyler öğrenme fırsatını elde edebilirsiniz. Radyoya verilen önem eski günlerdeki kadar büyük boyutlara ulaşamayacak olsa da, yine de böyle değerleri yaşatmak ve onların ayakta kalmasını sağlayarak, onlara destek vermek herkesin yapabileceği bir şeydir.

Iğdır Fm, yerel radyoculuk konusunda oldukça başarılı olmasının yanında, sadece o yöreden değil başka kentlerden de dinleyicilere sahip olmasını, kalitesine borçludur. Bir radyo istasyonu olarak, dinleyicilere oldukça önem veren ve onların istekleri doğrultusunda radyoyu geliştirerek, onlara daha iyi programlar hazırlayan bu radyo kanalı Iğdır ve ülkemiz için oldukça önemli bir yere sahiptir. Böyle yerel radyo kanallarını dinlediğiniz zaman, nostaljik duygular içine de girebilme şansına kavuşursunuz. Çalan eski ve sevdiğiniz bir şarkı, birçok hatıranızı yeniden hatırlamanıza neden olabilir. Radyo bu yönüyle insanlara oldukça farklı duyguları bir arada yaşatan bir yayın aracı konumundadır. Eskiden en etkili yayın aracı olmasını da insanlarda oluşturduğu duygulara borçlu olan radyo, her zaman sürmesi gereken bir alışkanlıktır.
Since its inception in 1992, a fine local radyoculuk fulfilling a duty, Igdir Igdir can relax in and around the 93.0 FM frequency for many years, through many successful programs to an audience rather have pleasant moments. Traditional songs and Turkish songs that contained in the publications of these stations, both local as well as popular songs that you can listen to Turkish songs address is uninterrupted. The first is the pearl of the east Igdır off with the slogan of this station completely to the right of this motto and the listeners through quality publications amply demonstrate the value they give to them. The live broadcasts, links to and from guest artists and entertainment and conversation ever are missing in this station, Turkish music, the importance given to much local songs and folk songs with the importance given yourself a good audience has managed to create.

 Fm is the spindle given many years of experience of being in radyoculuk sector, developing and combining it with the technological tools that allow many innovations, announced the name for many years more work to operate. Local artists also participated as a guest in the program, experienced the local culture and is presented to people. Besides all this, the most beautiful Turkish latest pieces at this station it is possible to find and listen to. Thanks to the internet you can easily listen to outside Igdir this station, you introduce the local culture is very helpful in terms. Local radio stations usually occur detached from local and national publications to make an radyoymuşça is not always true. Being aware is aware of this and spindles Fm establishing a very good balance between them, about giving the audience what they want to have a very successful strides. Radio and radyocu is moving away from the old power nowadays, local radio and survival of the rest is very important. So no matter where in the country, you'll love to follow, you will get pleasure from finding a local radio station, you can get the opportunity to learn new things. The importance of radio in the old days can not reach as large size, though still cherish such values ​​and ensuring their survival, is something that anyone can do to support them.

 Fm is the spindle, besides being very successful in local radyoculuk, not only from that region to have the audience from other cities, quality owes. As a radio station, giving great importance to the audience and in accordance with their wishes radio, developing programs that prepare them better Igdir this radio station and has an important place in our country. When you listen to local radio stations such nostalgic feelings will have the chance to enter into. Old and playing a favorite song, can cause many memories to remember you again. Radio in this regard is quite different feelings people live together is a publishing tool. I used to be the most effective publication tool creates the feeling that the people who owe the radio, should take all the time is a habit.
Read more
Collapse
4.6
48 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
September 24, 2014
Size
1.4M
Installs
1,000+
Current Version
MiniRadyo
Requires Android
2.3.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Yayindakiler Yerel Radyo Platformu
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.