Local Guide

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Yerel Rehber Uygulaması : Türkiye'nin gözde turizm yerlerini, tarihi kültürel zenginliğini, konaklama ve yeme İçme hizmeti veren işletmeleri, kültürel ve merkezi etkinliklerini listeleyen tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Yerel Rehber Bul
Keşfetmek istediğin yerde sana mutluluk verecek bir yerel rehber bul ve hizmet al. Yerel Rehber ile bir rota oluşturun ve hemen Keşfe başlayın.

Gezilecek Yerleri Keşfet
Yerel Rehber Uygulaması ile Türkiye'de bulunan 7000'den fazla destinasyonu yerel rehber yorumu ile keşfedebilirsiniz.

En Uygun Oteller
Yerel Rehberlerin daha önce konakladığı yerler hakkında yazdığı yorumları okuyun tatilinizi riske atmayın. Yerel Rehber Uygulmasında 12.000'den fazla konaklama tesisi ve 200.000'den fazla yorum bulunmaktadır.

Size Uygun Restoranlar
Yerel Rehberler tarafından keşfedilmiş ve yorumlanmış 1000'den fazla misafirhane ve size uygun restoran ve kafeleri görüyor.

Aradığın Etkinlik
Her gün güncellenen yerel ve özel tüm etkinlikler tek bir çatı altında. Sende saklı kalmış özel işletmeleri çalıştırma için çalıştırma indir ve aramıza katılın.

Tarih Seni Çağırıyor
Tarihi mekanlar ve Müzeleri Keşfetmeye hazırmısın ? O zaman sende Yerel Rehber topluğumuza katıl ve bizimle birlikte Keşfetmeye katıl.

En Seçkin Yerel Rehberler
Yeni bir şehir veya mekan Keşfetmeye ne dersin ? En seçkin yerel rehberler ile tanışın ve bam başka bir deneyim yaşayın. Senin daha önce kimsenin görmediği ve keşfetmeyi bekleyen yer ve lezzetlerle buluşturacağız. Türkiye'nin en popüler 100.000'den fazla Yerel Rehberi burada.
Updated on
Apr 2, 2023

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection

What's new

Messaging System
Find Contacts Feature