Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

İşte her daim yanınızda ve güvenle Yönetimcell ~ Aidat Takip Sistemi Mobil.. Site sakininin ihtiyacı olan Her şey Bu Uygulamada!


Yönetimcell Programı; site/apartman yönetimleri ve profesyonel yönetim şirketleri için geliştirilmiş bir yazılımdır.
Yönetimcell Aidat ve Gider Takip uygulaması ise; Yönetimcell hizmeti alan site ve apartmanların sakinlerine hizmet vermek için hazırlanmıştır.

Yönetimcell Aidat Takip Uygulaması sade ve anlaşılır tasarımı ile tüm kullanıcıları için pratik kullanım imkanı sunar ve işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlar.


+SİTE SAKİNİ İŞLEMLERİ

BORÇ DURUMU
Giriş yapan üye, borç durumunu ve mal sahibi ise taşınmazdaki kiracının durumunu takip edebilir.

HESAP ÖZETİ
Hesabınızda oluşan tüm hareketleri görüntüleyebilir, detaylarına ve makbuzlarına ulaşabilirsiniz.

İCRA TAKİBİ
Hakkınızda icra işlemi başlatılmış ise uygulama ekranından işlem gören borçlarınızı görüntüleyebilir ve takibi yapabilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE AİDAT ÖDEME SİSTEMİ
Yönetiminiz Yönetimcell sanal pos hizmetinden yararlanıyorsa; yönetime olan aidat, yakıt, vb. borçlarınızı güvenli bir ortamda kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı işlemleri için Masterpass kart saklama altyapısını kullanabilir ve dilerseniz ödemelerinizde tüm kartlara geçerli olan 12 ay taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

YÖNETİME MESAJ GÖNDER
Talep, şikayet vb. içerikli mesajlarınızı yönetime iletebilir ve yönetimin mesajınıza verdiği cevapları takip edebilirsiniz. Oluşturduğunuz talep için bir iş takip süreci başlatılmış ise, bu süreci de uygulama üzerinden izleyebilirsiniz.

BİLGİLERİM
Kişisel bilgilerinizi görüntüleyip yönetimin izin verdiği ölçüde değişiklik yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş için size verilen şifreyi güncelleyebilirsiniz.


+YÖNETİM RAPORLARI

YÖNETİM DUYURULARI
Site/apartman yönetimi tarafından yayınlanan duyuruları görüntüleyebilir ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca oluşturulmuş anketlere katılım sağlayabilirsiniz.

ÜYELERİN BORÇ/ALACAK DURUMU
Yönetici tarafından aktif edildiğinde, diğer dairelerin borç ve alacak durumlarını açıktan kişi bilgisi içermeyecek şekilde görebilirsiniz.

SİTELERİN BORÇ/ALACAK DURUMU
Yönetici tarafından aktif edildiğinde, yönetimin borç ve alacaklarını rapor olarak görebilirsiniz.

GELİR GİDER RAPORU
Yönetici tarafından aktif edildiğinde, yönetimin gelir ve gider durumunu yönetimin tercihine bağlı olarak ayrıntılı şekilde takip edebilirsiniz.

YÖNETİM BİLGİLERİ
Yönetiminizle iletişim kurmak için gerekli olan iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.


~ Yönetimcell ile işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yaparak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Zamanınız size ve sevdiklerinize kalır.

Yönetimcell Aidat Takip uygulaması ile ilgili talep, öneri ve şikayetlerinizi bize ulaştırabilir ve bizi takip edebilirsiniz.


https://www.instagram.com/yonetimcell/
https://www.facebook.com/siteyonetici
https://www.twitter.com/SiteYoneticiCom/
Here is always with you and safely Yönetimcell ~ Dues Tracking System Mobile.. Everything the residents need is in this application!


Managementcell Program; It is a software developed for site/apartment management and professional management companies.
On the other hand, Yönetimcell Dues and Expense Tracking application; It has been prepared to serve the residents of the sites and apartments that receive Managementcell service.

With its simple and understandable design, the Yönetimcell Dues Tracking Application offers practical use for all users and allows you to easily perform your transactions.


+SITE RESIDENTS OPERATIONS

DEBT STATUS
The logged in member can follow the debt status and if the owner is the tenant, the status of the tenant in the immovable.

BANK STATEMENT
You can view all transactions in your account and access their details and receipts.

EXECUTION FOLLOW
If enforcement proceedings have been initiated about you, you can view and follow up your debts on the application screen.

PAYMENT SYSTEM WITH CREDIT CARD
If your management benefits from the Yönetimcell virtual pos service; management dues, fuel, etc. You can pay your debts with a credit card in a secure environment. You can use the Masterpass card storage infrastructure for credit card transactions, and if you wish, you can take advantage of 12-month installments, which are valid for all cards.

SEND MESSAGE TO MANAGEMENT
Requests, complaints, etc. You can forward your messages with content to the management and follow the responses of the management to your message. If a business tracking process has been initiated for the request you have created, you can also monitor this process through the application.

MY INFORMATION
You can view your personal information and make changes as permitted by the administration. You can update the password given to you to login to the application.


+MANAGEMENT REPORTS

MANAGEMENT ANNOUNCEMENTS
You can view the announcements published by the site/apartment management and be informed about the events. You can also participate in created surveys.

DEBT/CREDIT STATUS OF MEMBERS
When activated by the administrator, you can see the debt and credit status of other flats without any personal information.

DEBT/CREDIT STATUS OF THE SITES
When activated by the administrator, you can see the debt and receivables of the management as a report.

INCOME EXPENSE REPORT
When activated by the administrator, you can follow the management's income and expense status in detail depending on the management's preference.

MANAGEMENT INFORMATION
You can reach the contact information required to communicate with your management.


~ With Yönetimcell, you can save time by making your transactions smoothly. Your time stays with you and your loved ones.

You can send us your requests, suggestions and complaints about the Yönetimcell Dues Tracking application and follow us.


https://www.instagram.com/yonetimcell/
https://www.facebook.com/siteyonetici
https://www.twitter.com/SiteYoneticiCom/
Read more
Collapse
5.0
170 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Uygulamayı sizin için daha iyi hale getirebilmek için düzenli olarak güncelliyoruz.

* Bu sürüm çeşitli hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri sunuyor.
* Yönetimcell ~ "Aidat Takip Sistemi" Uygulamasını kullandığınız için teşekküler!

Aidat Takip Sistemi, Herkesin kolayca kullanabileceği, kullanırken keyif alacağı, sade ve anlaşılır bir şekilde yenilenmeye devam ediyor!
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 26, 2021
Size
7.9M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.17
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Yönetimcell Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.
Developer
Kazımıye Mah. Dumlupınar Cad. Kılıçoğlu Danış Towers İş Merkezi C Blok No:27 Çorlu / Tekirdağ
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.