zanimzaczniesz - przygotuj się do założenia firmy

5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja #zanimzaczniesz pomoże Ci sprawdzić pomysł na biznes i przygotować się do założenia firmy. Jeżeli chcesz prowadzić firmę, ale nie wiesz, za co się zabrać, to zawarte w aplikacji porady pomogą Ci krok po kroku przejść cały proces. Od sprawdzenia pomysłu na biznes, przygotowania wszystkich ważnych elementów i upewniania się, że Twój pomysł jest dobry, aż do wypełnienia wniosku w CEIDG w celu założenia działalności gospodarczej lub wypełnienia wniosku w systemie S24 w celu założenia spółki z o.o.. W aplikacji znajdziesz również porady na temat wybrania bankowości i księgowości.

Często jest tak, że wpadamy na pomysł na biznes lub wiemy, że chcemy otworzyć sklep lub świadczyć jakieś usługi. Największym błędem, jaki popełniamy na starcie, jest założenie działalności gospodarczej lub spółki kapitałowej i dopiero wtedy zabieramy się za przygotowanie wszystkiego. Tracimy wtedy czas i tworzą się nam koszty. To sprawia, że od początku skupiamy się na utrzymaniu firmy i kosztach, a nie na rozwoju i zyskach.

Aplikacja #zanimzaczniesz pomoże Ci najpierw przygotować wszystko, tak abyś upewnił(-a) się, że Twój pomysł na biznes jest dobry, a dopiero potem założysz działalność gospodarczą lub spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz wybierzesz odpowiednią bankowość i księgowość.

Zaczynając przygodę przedsiębiorcy, na początku należy zrobić jak najwięcej rzeczy samemu, inwestując jak najmniej. Chodzi o to, by na starcie nie być już stratnym, tylko powoli budować swoją firmę. Jeśli jesteś w fazie sprawdzania pomysłu, to porady zawarte w aplikacji mają za zadanie chronić Cię przed pewnymi błędami i działaniem w chaosie.

Realizując każdy etap, możesz z większą pewnością siebie tworzyć swoją firmę. W aplikacji czekają na Ciebie trzy etapy i narzędzia.

Pierwszy etap pomoże Ci:
- sprawdzić pomysł na biznes,
- stworzyć pierwszy produkt,
- sprawdzić konkurencję,
- napisać dobrą ofertę,
- określić grupę docelową,
- szukać potencjalnych klientów,
- napisać wiadomość e-mail do potencjalnego klienta,
- zdobyć pieniądze na biznes.

W drugim etapie znajdziesz:
- film, który pomoże Ci założyć firmę w CEIDG,
- film, który wyjaśni Ci, jak w rzeczywistości wygląda prowadzenie sp. z o.o.,
- film, który pomoże Ci założyć spółkę z o.o. w systemie S24,
- film, który pomoże Ci wybrać dobrą bankowość,
- film, który pomoże Ci wybrać dobrą księgowość.

W trzecim etapie znajdziesz informacje, na temat:
- jak nie bać się sprzedawać,
- jak rozmawiać z klientami przez e-mail,
- jak zachować się na spotkaniu z klientem,
- sprzedaży połączonej z obsługą klienta,
- trudnego Klienta? - mam na to sposób,
- jak przebiegają moje spotkania z klientami,
- jak nawiązać kontakt z doświadczonym przedsiębiorcą,
- jak sprzedawać na LinkedIn.

Wyszukiwarka kodów PKD została stworzona po to, by ułatwić Ci znalezienie kodów PKD, które musisz podać przy zakładaniu działalności gospodarczej. Określają one rodzaj aktywności dla danej branży.

Możesz nam zaufać i skorzystać z polecanych przez nas:
- biur rachunkowych,
- biur wirtualnych,
- kancelarii prawnych,
- kont firmowych,
- książek biznesowych.

Oprócz tego możesz liczyć na motywujące cytaty, wbudowany notatnik, darmowe konsultacje i wsparcie w formie zamkniętej grupy na Facebooku.
Updated on
Apr 4, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Dziękujemy za korzystanie z naszej aplikacji! Staramy się ją regularnie aktualizować, aby wyeliminować usterki, wdrożyć usprawnienia i nowe funkcje. Mamy nadzieję, że Twoje doświadczenia podczas korzystania z naszej aplikacji, będą jak najlepsze.