ING Bank CZ

1,594
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

ING Mobilní bankovnictví přináší nový a efektivní způsob správy vašeho spořícího účtu ING Konto, ING Investic nebo ING Fondů odkudkoliv pomocí vašeho zařízení Android.

Na pár doteků se dostanete k přehledu vašich transakcí na ING Kontu, k přesunu financí nebo zřizování Zvýhodněného vkladu. Pomocí aplikace můžete rychle doporučit ING Konto svým přátelům, přičemž oba získáte výhody navíc.

S ING Mobilním bankovnictvím máte kdykoliv přehled o vývoji vašich investic. Prodeje a nákupy ING Investic nebo ING Fondů uskutečňujete jednoduše a rychle jako v klasickém Internetovém bankovnictví.

Dalšími službami, které aplikace nabízí, jsou kontakty na obchodní místa, informace o produktech nebo odpovědi na nejčastější klientské dotazy. Součástí je i „demo“, které uživatele rychle a snadno seznámí s funkcemi ING Mobilního bankovnictví.
ING Mobile Banking provides a new and efficient way to manage your savings account with ING Account, ING Investment and ING Funds from anywhere using your Android device.

For a few touches you get to review your transactions on ING accounts, the transfer of finance and the establishment of Preferential deposit. Using the app you can quickly recommend the ING account to your friends, and both get extra benefits.
 
With ING Mobile banking you always have an overview of the development of your investment. Sales and purchases of ING Investment and ING fund is effected simply and quickly as in the classic Internet banking.
 
Other services that the application offers, contacts to business locations, product information and answers to frequently asked customer questions. It also includes a "demo" that users can quickly and easily learn about the functions of ING Mobile Banking.
Read more
4.3
1,594 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Nový investiční dotazník
Drobné opravy

New investment questionnaire
Minor bug fixing
Read more

Additional Information

Updated
December 19, 2017
Size
6.6M
Installs
10,000+
Current Version
1.8.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
ING Bank CZ
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.