Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia je určená pre zmluvných obchodných partnerov OTP Banky a slúži na zasielanie podkladov k retailovým úverom vo forme fotografií na konkrétnu vybranú pobočku banky. Jedná sa o zaslanie klientskej dokumentácie bezpečnou formou, ktorá slúži ako podklad pre posúdenie hypotekárnych a spotrebných úverov.
Pridaná hodnota aplikácie je, že sprostredkovateľ vie podľa vybraných parametrov, akú dokumentáciu k jednotlivým typom úverov zaslať do banky. Podklady sú doručené v reálnom čase s možnosťou odsledovať stav žiadosti v rámci spracovania podkladov na pobočke banky.
The application is intended for OTP Bank's contractual business partners and serves to send documents on retail loans in the form of photographs to a particular selected branch of the bank. This is to send client documentation in a secure form that serves as a basis for assessing mortgage and consumer loans.
The added value of the application is that the intermediary knows how to send the documentation for each type of loan to the bank according to the selected parameters. Documents are delivered in real time, with the ability to track the status of the request in the processing of documents at a bank branch.
Read more
Collapse
5.0
7 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Generalny fix na hladky beh aplikacie.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 3, 2020
Size
4.9M
Installs
1,000+
Current Version
1.1.6
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
OTP Banka Slovensko, člen ČSOB FS
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.