Polda 2

In-app purchases
3.9
3.12K reviews
100K+
Downloads
Content rating
Teen
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this game

Jedna z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Petra Nárožného, Jiřího Lábuse, Pavla Pípala, Valerie Zawadské, Petry Hanžlíkové, Václava Faltuse a Vlastimila Bedrny. Oproti PC verzi navíc obsahuje možnost zobrazení návodu, možnost zobrazení aktivních míst v lokaci a aktivních předmětů v inventáři, tutoriál a dva režimy ovládání – klasickým kurzorem nebo pouze dotykově.

Městečko Marsyas známé po celém světě jako místo vzniku revoluční technologie umožňující klonování lidské rasy. S rozvojem této technologie a jejího širokého uplatnění dochází k rozmachu celého města. Výroba klonů ve firmě DNA revolution nabírá gigantických rozměrů a obchodníci prodávají naklonované osobnosti do celého světa. Tam působí jako dvojníci politikům či populárním umělcům, využívají se rovněž schopnosti naklonovaných vědců nebo válečníků a dalších. Městečko prosperuje, lidé tu žijí dobře a právě v tuto chvíli se chystají na vyvrcholení roku - volbu klonované Miss. Když v tom do jejich plánu vstoupí zločin. Vydejte se po jeho stopách a zažijte nespočetná dobrodružství.

Úvodní část hry je zdarma, poté máte možnost dokoupit si další epizody. Budeme rádi pokud nás koupí podpoříte, abychom se mohli pustit třeba i do dalších dílů.

-45 interaktivních postav
-330 minut skvělého dabingu předních českých komiků
-50 lokací v různých prostředích
-vynikající stylová grafika
-velké množství předmětů
-paralaxní scroling
-zajímavá detektivní zápletka
-logické úkoly
-kvalitní hudba a zvuky
-anglické a francouzské titulky
-grafika ve vyšším rozlišení
-dva druhy ovládání - klasickým kurzorem a dotykově
-v úvodní části hry nápověda přímo ve hře

Prosíme všechny, kterým hra nějak nefuguje, nebo mají nějaký jiný problém, aby psali na zimasoftware@seznam.cz. Pokud se od vás objeví špatná recenze s tím, že něco nefunguje, není možně se s vámi spojit a řešit to. Není bohužel v našich silách mít odzkoušenou hru na všech možných zařízeních.
Updated on
Jul 29, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
3.9
3.12K reviews
Queenie B
December 20, 2021
The devs of this game are absolutely ridiculous they must be racist against us Americans because they ignore every single one of us hundreds of ppl that contact them and ask them to Please make English subtitles!!! They never respond or change it this is crazy I don't understand how they could make a game with only one language that not many ppl speak..a real game creator adds multiple languages or sticks to English as most of the population speaks English!my thoughts are they don't know English
2 people found this review helpful
Did you find this helpful?
I Solemnly Swear that I am up to No Good
January 7, 2022
If @QueenieB (with sunflowers as her picture) is ever gonna see this game again: Find out Awesome Cop
4 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Jan Kovář
March 17, 2021
Paráda. Výborná hra s výborným českým dabingem.
2 people found this review helpful
Did you find this helpful?

What's new

Přizpůsobení novým verzím Androidu.