Polda 6

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Jedna z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Jiřího Lábuse, Martina Dejdara, Ivy Pazderkové a Valerie Zawadské.

Kultovní adventurní série Polda je zpět! Ze sídla Americké filmové akademie v Beverly Hills zmizí zapečetěný seznam vítězů jednotlivých Oscarových kategorií. Ceremoniál je ohrožen! Akademie požádá o pomoc národní bezpečnostní radu složenou z nejslavnějších detektivů – Sherlocka Holmese, Colomba a Jessicy Fletcherové. Bohužel většina z členů v nominovaných filmech hraje. Nemohou se podílet na vyšetřování a tak je nutné povolat někoho stříbrným plátnem nepolíbeného. Našeho Pankráce! Pomozte mu rozplést záludný detektivní příběh ze světa hollywoodských celebrit. Vydejte se s ním z Čech na kalifornské pláže, do honosných sídel a samozřejmě také do filmových ateliérů.

Úvodní část hry je zdarma, poté máte možnost dokoupit si plnou verzi hry. Budeme rádi pokud nás koupí podpoříte, abychom se mohli pustit třeba i do dalších dílů.

-špičková grafika a animace
-desítky herních obrazovek, tucty předmětů a známých celebrit
-více než 70 interaktivních postav
-hvězdný dabing
-herní doba 6-8 hodin
-příjemná herní obtížnost
-logické úkoly
-stylový hudební doprovod a kvalitní ozvučení

Prosíme všechny, kterým hra nějak nefunguje, nebo mají nějaký jiný problém, aby psali na zimasoftware@seznam.cz. Pokud se od vás objeví špatná recenze s tím, že něco nefunguje, není možně se s vámi spojit a řešit to. Není bohužel v našich silách mít odzkoušenou hru na všech možných zařízeních.
One of the most popular games released in the country. With unforgettable dubbing Ludek Sobota, Jiri Labus, Martin Dejdar Ivy Pazderkova and Valerie Zawadzki.

Polda cult adventure series is back! From the seat of the American Film Academy in Beverly Hills disappears sealed list of Oscar winners of various categories. The ceremony is at risk! Academy enlists the help of the national security council of the most famous of detectives - Sherlock Holmes, Colombo and Jessica Fletcher. Unfortunately, most of the members of the nominated films plays. They can not participate in the investigation and it is necessary to call someone nepolíbeného silver screen. Our Pankráce! Help him unravel sneaky detective story from the world of Hollywood celebrities. Take him out of Bohemia on California beaches, stately mansions and of course to the film studios.

The opening part of the game is free, then you can buy the full version of the game. We will be glad if you support us buy we could get even to the other parts.

-špičková graphics and animation
Dozens of game screens, dozens of objects and famous celebrities
-more than 70 interactive characters
-hvězdný dubbing
-herní time 6-8 hours
-Friendly game difficulty
-logické tasks
-stylový music and quality sound

We ask all who play somehow does not work, or have some other problem, to write to zimasoftware@seznam.cz. If you notice the bad reviews that something is not working, it is not possible to contact you and deal with it. Unfortunately, it is not in our power to have a tested game on all possible devices.
Read more
Collapse
3.4
3,567 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Drobne opravy
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 18, 2019
Size
3.0M
Installs
100,000+
Current Version
1.17
Requires Android
2.1 and up
Content Rating
Teen
Drug Reference, Violence, Suggestive Themes, Language, Crude Humor
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$4.49 per item
Permissions
Offered By
Zima software
Developer
Martin Zima Neústupného 1841 Praha 13, 15500
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.