Радіо Смак

500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Ми – одна з перших радіостанцій регіону. Наша історія почалася з шаленої ідеї, котра зародилася в багатоквартирному будинку спального району Золочева. Ми були бунтівниками свого часу – носили джинси “Маwin” та светри “BOYS”, одягали білі шкарпетки під чорні туфлі, дивували та зводили з розуму. Ми були хіпстерами, панками, металістами… Та ким ми тільки не були?
Буремні часи минули, але ми назавжди залишилися безнадійними романтиками, що закохані в своє місто Золочів та якісну музику. Тут кожна стежина – це спогад, який змушує серце битися швидше. Це пісня, що назавжди засіла в голові. Кемпа, Інтузи, Доміки, Базар, Підгороднє залишаться з нами до останнього подиху.
Ми – Радіо Смак, перша розважально-інформаційна радіостанція міста. Наша мета – зробити ваше дозвілля ще більш музичним, різноманітним та позитивним.
Ми готові для вас на все! А з нами й фахівці у радіосправі столичного рівня.
Радіо Смак – радіостанція божевільних ідей, найкращої музики та твого хорошого настрою! Зроблена золочів’янами для золочів’ян, вона зробить твій день. Переконатися легко – просто увімкни радіо з самого ранку!
Updated on
Oct 19, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Виправлене завантаження назви поточної пісні