Telegrafi

Ky është aplikacioni zyrtar i burimit kryesor të lajmeve Telegrafi.com

Portali më i vizituar shqiptar Telegrafi.com i cilësuar si portali më i besueshëm në vend, me teknologjinë më moderne dhe me përkushtim e shpejtësi ju ofron mundësinë e informimit dhe eksperiencën më të mirë të mundshme përmes aplikacionit i cili është dizajnuar bukur, është i thjeshtë për t'u përdorur dhe qe i përshtatet kërkesave të lexuesve tanë.

Aplikacioni ka dizajn atraktiv dhe është i përshtatshëm në të gjitha pajisjet mobile Android dhe iOS. Tani të gjitha lajmet tuaja të preferuara mund ti lexoni kudo dhe kurdo që dëshironi në faqen më të madhe të informimit në gjuhën shqipe, me shpejtësi dhe akses plotësisht falas në telefonin tuaj mobil.

Gjithmonë të motivuar dhe në gatishmëri të lexuesve, stafi i Telegrafit me punë të palodhshme ka arritur të sjellë lajmet më të reja deri tek ju dhe gjithashtu kjo punë e vazhdueshme ka bërë që Telegrafi.com të jetë mjeti juaj i preferuar i informimit.


Informohuni se çka po flitet në vend dhe botë dhe shkarkoni aplikacionin tani.


KARAKTERISTIKAT:

- Navigimi nëpër kategori është dizajnuar që të jetë jashtëzakonisht praktik dhe i lehtë.

Kategoritë karakterizohen me ngjyra të ndryshme gjë e cila i bën ato të dallueshme dhe lehtë për tu perdorur.

Mundësi e aktivizimit të njoftimeve në mënyrë që mos të ju humbin pa lexuar lajmet kryesore.

Lajmet tuaja të preferuara mund ti ruani për ti lexuar kurdo që dëshironi.

Nëse keni ndonjë problem me aplikacionin ose dëshironi të sugjeroni ide të reja, ju lutemi na dërgoni me email në app@telegrafi.com
Read more
Collapse
4.3
254 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Performance Improvements and Bug Fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 25, 2019
Size
8.7M
Installs
50,000+
Current Version
1.9.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Telegrafi
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.