Evobulut - Crm ve Satış Yönetimi

500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Evobulut, firmanızda ki müşteri ilişkilerinizi ve satışın potansiyelden başlayarak fırsat, teklif, sipariş, irsaliye ve faturaya kadar olan tüm süreci takip etmenizi sağlayan, kolay kullanımlı, düşük maliyetli, web ve mobil tabanlı çözümdür. Tüm ekibinizin kolayca kullanacağı CRM ve Sayış Yönetimi uygulaması Evobulut u 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

• Müşteri Yönetimi :
Firmanızda ki tüm müşterilerinizi, potansiyel müşterilerinizi, tedarikçilerinizi kişi ve firma bazında ayrı ayrı detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Müşterilerinizi iletişim bilgilerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

• Satış Potansiyelleri :
Satış potansiyellerinizi, aşamalarına göre takip ederek hızlı bir şekilde satış fırsatına çevirebilirsiniz. Satış potansiyeli ile ilgili potansiyel müşterileriniz ile yapmış olduğunuz aktiviteleri takip edebilir, mobil telefonunuzdan yeni aktiviteleri hızlıca yapabilir ve kullanıcılar arasında potansiyelleriniz ile ilgili bilgi akışını hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

• Satış Fırsatları :
Satış fırsatlarınızı, aşamalarına göre takip ederek hızlı bir şekilde satışa çevirebilirsiniz. Satış fırsatı ile ilgili potansiyel müşterileriniz ile yapmış olduğunuz aktiviteleri takip edebilir, mobil telefonunuzdan yeni aktiviteleri hızlıca yapabilir ve kullanıcılar arasında fırsatlarınız ile ilgili bilgi akışını hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

• Görev Yönetimi:
Yapılması gereken bir iş mi var? Hemen Evobulut ta bir görev oluşturabilirsiniz. İşi kimin yapacağını, ne zaman bitmesi gerektiğini ve önceliğini belirleyebilirsiniz. Görevlerinizi Potansiyel,Fırsatlar ve müşteriler ile ilişkilendirebilirsiniz. Görev tamamlandığında bildirim alarak görevleri hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Aldığınız görevleri kolayca listeleyip güncelleyebilirsiniz.

• Hızlı Mesajlaşma:
Firma içindeki tüm kullanıcılarınız ile anlık mesajlaşarak firma için iletişimi hızlandırabilirsiniz..


Evobulut firmalar için bulut tabanlı, kolay kullanımlı CRM, Satış Yönetimi ve Ön Muhasebe uygulamasıdır. Evobulut 'un tüm özelliklerinden faydalanmak için Evobulut mobil uygulaması ile web uygulamasını beraber kullanmanız tavsiye edilir.
Updated on
May 27, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Android 9.0 Uyumluluk
Randevu Modülü Not Bilgisi