TAXI Prostějov - Taxík

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Sháníte taxi v Prostějově a jeho okolí? Zkuste TAXÍK Prostějov Kunert. Provozovat taxi není pouze o znalosti názvu ulic a dopravních předpisů. Je to hlavně o spokojenosti zákazníka. Ten je pro nás na prvním místě, a proto přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně. Přepravíme Vás po Prostějově a okolí rychle, bezpečně a kvalitně.

Jak si nás objednat?
Náš vůz si můžete objednat touhle jednoduchou aplikací, zavoláním na telefonní číslo 603 278 792 nebo 604 980 324. Objednat si náš můžete také zasláním SMS zprávy, která musí obsahovat, alespoň základní informace: Odkud chcete odvést, kam chcete zavést, vaše jméno a kdy chcete taxi přistavit.
Odkud: Hospoda na růžku, kam: Sídliště svobody, 21:00, Petr Novák

Nabízené služby:
Transfer na/z letiště
Převezeme celou Vaši rodinu i s dětmi
Jezdíme s vozy až pro 6 pasažérů
Přeprava osob i na invalidním vozíku
DRINK CAR SERVICE
Přepravíme Vaše zásilky - rychle a bezpečně
Zajištění ubytování

Smluvní ceny
Do vzdálenějších destinací je možné se domluvit za smluvní ceny (Olomouc, Brno, Přerov, Hranice, Ostrava, Praha apod...).
Looking for a taxi in Prostejov and its surroundings? Try taxi Prostejov Kunert. Operate a taxi is not only a knowledge of street names and traffic regulations. It's all about customer satisfaction. That is our first and therefore we approach each customer individually. We carry you along and near Prostejov quickly, safely and efficiently.

How do you order?
Our car you can order this one simple application, by calling 603 278 792 or 604 980 324. Order our can also send SMS messages, which must include at least basic information: Where do you want to pay, where you want to introduce your name and where To present the taxi.
From: Pub on the corner where: Housing freedom, 21:00 Petr Novak

Services offered:
Transfer to / from airport
We take over your entire family and children
Driving with cars for up to 6 passengers
Transport of persons on wheelchairs
DRINK CAR SERVICE
Deliver your mail - quickly and securely
Securing accommodation

Contractual prices
To more distant destinations, it is possible to arrange the contract price (Olomouc, Brno, Prerov, Borders, Ostrava, Prague, etc ...).
Read more
3.0
2 total
51
4
3
2
11
Loading...

What's New

Změna oprávnění, aplikace již vyžaduje pouze oprávnění nutná k provozu aplikace.
Read more

Additional Information

Updated
December 7, 2015
Size
3.3M
Installs
50+
Current Version
1.2.0
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Jakub Piliš
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.