Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Mobilní aplikace umožňuje objednání se do vyvolávacího systému (rezervační systém) na konkrétní datum a čas. Klient pak přichází v termínu, na který se objednal, je vyvolán s prioritou a vyhne se dlouhým čekacím frontám. Z důvodu zabezpečení před takzvanými fiktivními klienty se návštěvník po příchodu do instituce autentizuje pomocí obdrženého ověřovacího kódu. Pro zadání autentizačního rezervačního kódu slouží vyvolávací systém s tiskárnou pořadových lístků a dotykovým diplejem.
Je nastavena dobu tolerance po kterou je objednaný klient do vyvolávacího systému přijat. Návštěvník tedy nemusí mít strach, že bude volán ve své nepřítomnosti, pokud by se s příchodem do instituce mírně zpozdil.

Rezervační systém WebCall - propojení vyvolávacího systému a internetu
Uživatelé našich vyvolávacích systémů mají možnost nabídnout svým klientům nadstandardní služby propojením vyvolávacího systému a internetu čímž je vyvolávací systém doplněn o možnosti systému rezervačního.
Klienti tak mají možnost se přímo na vlastním chytrém zařízení objednat do vyvolávacího systému a tím si rezervovat termín vlastní návštěvy.
Mobile application allows orders to the calling system (booking system) on a specific date and time. The client then comes the term for which an appointment is invoked with priority and avoid the long waiting queues. For security reasons, before the so-called fictitious clients the visitor on arrival at the institution authenticates using received the verification code. To enter the reservation code authentication system is used starting with the printer serial cards and the display will touch.
It is set tolerance time during which the client is ordered to the calling system is adopted. The visitor does not have to be afraid that it will call in your absence, if with the advent of the institution slightly delayed.

WebCall booking system - linking the calling system and the Internet
Users of our Queue Management Systems have the ability to offer their clients premium service connecting the paging system and the Internet which is developing a system supplemented with the option of booking.
Clients have the opportunity to directly own smart devices ordered in a paging system, and the book dates for the visit.
Read more
Collapse
4.3
12 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Opraveny chyby
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 7, 2017
Size
2.0M
Installs
1,000+
Current Version
2.16
Requires Android
3.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Altair Software s.r.o.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.