KD Mlejn

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

KD Mlejn je obecně prospěšnou společností fungující od července 2006 a jako nástupce původní příspěvkové organizace se věnuje kulturně-vzdělávací činností nejen v oblasti Prahy 13, ale celého hlavního města. Pokračuje v tradici Klubu Mlejn, který funguje od roku 1988 a patří mezi významné divadelní, folkové a rockové scény v ČR. Program je velmi rozmanitý. Snažíme se naplňovat očekávání všech našich návštěvníků.
Díky nové aplikaci rezervujte vstupenky, soutěžte o vstupy zdarma a podělte se s námi o vaše názory a připomínky pomocí chatu.

Aplikace je vytvořená pomocí služby ADAM - www.ADAMAPP.cz
KD Mlejn is a non-profit organization working since July 2006 as a successor to the original contributory organization dedicated to cultural and educational activities not only in the area of ​​Prague 13, but around the capital. Continues in the tradition of the Club Mlejn, which operates since 1988 and is among the major theater, folk and rock scenes in the country. The program is very diverse. We strive to meet the expectations of all our visitors.
With the new application, book tickets, competitions for free admission and share with us your opinions and comments via chat.

The application is created using ADAM - www.ADAMAPP.cz
Read more
Loading...

What's New

Oprava drobné chyby.
Read more

Additional Information

Updated
January 27, 2017
Size
3.6M
Installs
50+
Current Version
3.2
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Aplikace ADAM
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.