Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace Pays usnadňuje správu a ovládání platební brány obchodníkům. Prostřednictvím aplikace se můžete přihlásit do své administrace, kontrolovat příchozí platby, provádět vratky, zasílat potvrzení zákazníkům. Lze také přímo stahovat měsíční výpisy, zadávat platební předpisy a platební odkazy. Velmi jednoduše můžete provést okamžitý převod tržeb na svůj bankovní účet.
Aplikace dále umožňuje rychlé zadání požadavku na technickou podporu platební brány a případně i zaslání fotografie s konkrétním technickým problémem. Podpora Pays vyřizuje požadavky z aplikace prioritně.
Podstatnou funkcí jsou i automatická upozornění na nové funkce platební brány a další důležité a aktuální informace pro uživatele.
Pays makes it easy for merchants to manage and manage their payment gateways. Through the application you can log into your administration, check incoming payments, make refunds, send confirmation to customers. You can also directly download monthly statements, enter payment orders and payment links. You can easily transfer sales to your bank account very easily.
The application also allows quick entry of a request for payment gateway technical support and possibly sending a photo with a specific technical problem. Pays support handles requests from the application as a priority.
Automatic notifications of new payment gateway functions and other important and up-to-date information for users are also essential.
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
November 22, 2019
Size
5.1M
Installs
1+
Current Version
2.3.1
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
pays.cz s.r.o.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.