Zhubni chytře

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace pro podporu uživatelů kurzu Zhubni chytře - nákupní seznamy a recepty tak můžete mít stále při sobě v mobilním zařízení.

Pokud ještě kurz Zhubni chytře nemáte, objednejte si jej zde: https://goo.gl/Mc2RWB

Struktura kurzu byla vytvořena tak, aby vyhovovala potřebám moderního vytíženého člověka. Získáte srozumitelné informace, které vás nasměrují ke změně životního stylu.

Online videokurz Zhubni chytře je online videotrénink Petra Havlíčka, do kterého vložil svoje zkušenosti za více než 20 let práce s klienty. Souhrn informací, které obdržíte ve videích, je unikátní svojí komplexností a rozsahem. Naleznete v něm nejefektivnější postupy a strategie ke změně životního stylu. Naučíte se sestavit váš osobní vyvážený jídelníček, díky kterému nejen zhubnete, ale budete se i cítit skvěle.

Naučíte se o jídle přemýšlet samostatně a vybírat si takové potraviny, které prospívají vašemu tělu a zároveň jsou i chutné. Motivační videa vám poskytnou pochopení a podporu při změně životního stylu. Obsah kurz byl vytvořen tak, aby umožnil i průměrně vytíženému člověku jej efektivně vstřebat a během 2 měsíců si vybudovat nové stravovací návyky.

Cílem kurzu je poskytnout takové informace, které budete využívat i po skončení tohoto programu a trvale tak změníte svůj přístup ke stravování.
Applications to support users rate baneful smart - shopping lists and recipes so you can always keep with me in a mobile device.

If you still have cleverly baneful course, book it here: https://goo.gl/Mc2RWB

The course structure has been designed to meet the needs of the modern busy person. You get comprehensive information that will direct you to change their lifestyle.

Online video tutorials pestilent clever online video training Peter Havlicek into which put his experience for more than 20 years of working with clients. A summary of the information that you receive in the videos is unique in its complexity and scope. Where you'll find the most effective techniques and strategies to change their lifestyle. You will learn to build your personal balanced diet, thanks to which not only lose weight, but you will also feel great.

You will learn about food think independently and to choose those foods that benefit your body and at the same time they are also tasty. Motivational give you an understanding of and support for lifestyle change. Course content has been designed to allow even vytíženému average person can effectively absorb and within two months to build new eating habits.

The course aims to provide such information, which you'll use after the end of the program, and so permanently change your approach to eating.
Read more

Reviews

3.8
50 total
531
44
32
22
111
Loading...

Additional Information

Updated
January 3, 2017
Size
2.9M
Installs
10,000+
Current Version
1.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Zhubni chytře
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.