Autoškola Testy - eTesty

1,595
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Mobilní verze webové aplikace www.Autoskola-Testy.cz pro procvičování testů z autoškoly - bezplatná alternativa k propracovanějším placeným verzím.

S aplikací Autoškola Testy se můžete připravovat na závěrečné zkoušky v autoškole nebo zjistit, jestli byste jako řidiči u zkoušek obstáli i dnes. Aplikace umožňuje procvičování otázek z jednotlivých oblastí - dopravní značky, křižovatky, pravidla bezpečné jízdy apod., stejně tak jako vyplňování "ostrých" testů, které se používají při zkouškách v autoškole.

Předností této aplikace je propojení s internetovou verzí www.autoskola-testy.cz - testy vyplněné v mobilu uvidíte i na webu.

Aplikace vyžaduje internetové připojení. Používání mobilní verze je kompletně zdarma.
Mobile version of the web application www.Autoskola-Testy.cz for driving school driving tests - a free alternative to more sophisticated paid versions.

With Driving School Tests, you can prepare for final driving exams or see if you can stand as a test driver today. The application allows you to practice questions from individual areas - traffic signs, intersections, safe driving rules, etc., as well as filling in "sharp" tests that are used in driving school exams.

The advantage of this application is the connection with the internet version www.autoskola-testy.cz - tests completed in your mobile will be displayed on the web.

The application requires an internet connection. Using the mobile version is completely free.
Read more
Collapse
3.9
1,595 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Drobné úpravy v uživatelském rozhraní.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 10, 2019
Size
Varies with device
Installs
100,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
eTesty.cz
Developer
NEPLUS, s.r.o. Pujmanové 1543/34 140 00 Praha 4
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.