Biano

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Nekonečným hodinám v obchodních domech s nábytkem je konec. Jde to i rychle, jednoduše a z mobilního telefonu! Aplikace Biano vám pomůže zútulnit si domov přesně podle vašich představ. Tento internetový vyhledávač nábytku a dekorací sdružuje tisíce produktů ze stovek různých e-shopů. Stačí zakliknout takové parametry, jaké potřebujete. A pak už můžete vybírat z nabídky, která vám bude ušitá na míru.

Přehledné dělení
Vybírejte podle oddělení nebo místností. Zároveň máte možnost zvolit bližší specifikaci všech produktů, takže pokud toužíte po konkrétní barvě, materiálu či funkci, můžete je jednoduše zakliknout. Nebuďte zahlcení nabídkou nábytku, který se vám do interiéru nehodí.

Novinky a akce
Už vám neuniknou žádné trendy, novinky nebo akční výprodeje. Máte jedinečnou příležitost nakoupit za výhodné ceny nábytek či dekorace ve slevě.

Uživatelský účet
Zaregistrujte se u nás. Díky přihlášení se vám otevřou nové možnosti. Aplikace umožňuje třeba funkci uložení oblíbených produktů, díky které je budete mít vždycky po ruce a kdykoliv se k nim můžete znovu vrátit.

Vybírejte produkty do všech vašich místností
● Kuchyně a jídelna
● Koupelna a záchod
● Obývací pokoj
● Ložnice
● Zahrada
● Šatna a předsíň
● Pracovna

Kde nás najdete
Facebook: https://www.facebook.com/bianocz/
Instagram: https://www.instagram.com/bianocz/
Web: https://www.biano.cz/
Endless hours in department stores with furniture is over. It's also fast, easy and mobile! Biano helps you get your home home exactly. This online search engine for furniture and decorations brings together thousands of products from hundreds of different e-shops. Just click on the parameters you need. And then you can choose from a menu that will be tailored to your needs.
 
Cross-sectioning
Select by department or room. At the same time, you can choose a more detailed specification of all products, so if you want a particular color, material or function, you can simply click them. Do not be overwhelmed by the offer of furniture that you do not fit into the interior.
 
News & Events
You will never miss any trends, news or action sales. You have a unique opportunity to buy at discount prices furniture or discount decorations.

User account
Register with us. Signing up gives you new opportunities. The app lets you save favorite products to keep them up and running whenever you can.

Choose products in all of your rooms
● Kitchen and dining room
● Bathroom and toilet
● Living room
● Bedroom
● Garden
● Dressing room and hall
● Workroom

Where to find us
Facebook: https://www.facebook.com/bianocz/
Instagram: https://www.instagram.com/bianocz/
Web: https://www.biano.cz/
Read more
Collapse
3.3
24 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
July 7, 2019
Size
3.6M
Installs
5,000+
Current Version
1.1.2
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Biano
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.