Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace "VOLVISTA" je unikátní mobilní aplikace určená pro VOLVISTY, zákazníky autosalonů Auto Průhonice, Auto Dejvice nebo Auto Stodůlky.

Kdo je VOLVISTA?

Stávající zákazník Auto Průhonice a.s., který servisuje svůj vůz v jedné z poboček společnosti tj. v Auto Průhonice, Auto Dejvice nebo Auto Stodůlky.
Majitel vozu Volvo, který využívá jiné servisy.
Potenciální zájemce o vozy Volvo a každý, kdo má rád tuto značku a zajímá se o její vývoj, novinky, součastnost i budouctnost.

Aplikace nabízí například:

1. Informace o tom, kdy Vašemu vozu končí technická kontrola, kdy končí záruka, jméno Vašeho prodejce a servisního technika, zda máte u nás uskladněny pneumatiky a v jakém jsou stavu a kdy je třeba výměna, exspirace Vaší lékárničky ve voze a mnoho dalších podrobností o Vašem vozidle (motor, typ převodovky, RZ vozu atd.), které aplikace sleduje, aktualizuje a v předstihu na ně opakovaně upozorňuje. Samozřejmostí aplikace jsou jednoduchou provolbou kontakty do všech poboček naší společnosti.

2. Uživatelskou příručku k Vašemu vozu k nahlédnutí v případě potřeby s možností rychlého průvodce nejpoužívanějšími a nejběžnějšími situacemi pro snadnější ovládání vozu. Příručku i rychlého průvodce je možné přeposlat komukoliv ve formátu PDF i bez nainstalované aplikace.

3. Podrobný návod, jak postupovat v případě nehody, poruchy na vozidle, odcizení nebo vykradení, nehody se zraněním včetně všech kontaktů na asistenční službu a náš servis s 24 hodinovou službou. Součástí je i přesná a rychlá navigace z místa nehody/poruchy do našeho nejbližsího autorizovaného servisu. POMOC VE VŠECH PŘÍPADECH PŘIVOLÁTE STISKNUTÍM JEDINÉHO TLAČÍTKA.

4. Podrobný návod, jak postupovat v případě, že natankujete nesprávné palivo, zamrzne palivo v nádrži a mnoho dalších rad pro případ nečekaných situací na silnici a ve voze, případně, co dělat, když se vám rozsvítí některá z varovných kontrolek, které jsou v aplikaci do detailu popsány a barevně odlišeny.

5. Katalogy s ceníky nových vozů

6. Přehled žhavých novinek a akcí

Body 1 a 2 jsou pomocí aplikace přístupné pouze majitelům vozů Volvo, kteří jsou zákazníky servisů naší společnosti.
The "VOLVISTA" is a unique mobile application designed for VOLVISTY, customers showrooms Auto Průhonice, Dejvice Auto or Auto Stodůlky.

Who is VOLVISTA?

Existing customer Auto Průhonice as that servicing your car in one of the branches of the company ie. In Průhonice Auto, Auto or Auto Dejvice Stodůlky.
The owner of Volvo, which uses other services.
Potential buyers of Volvo cars and everyone who loves the brand and is interested in its development, news, Present and budouctnost.

The application offers an example:

1. Information about when your vehicle technical inspection ends, the end of the warranty, the name of your dealer and technician that you have stored in our tires and in what condition and when they need replacing, expiration date of your first aid kits in the car and many other details on your vehicle (engine, transmission type, RZ car etc.) that the application monitors and updates ahead of them repeatedly warns. Of course, applications are simple dial contacts in all branches of our company.

2. user manuals for your car for inspection, if necessary, with the possibility of quick guide to the most commonly used and the most common situations for easier handling. Manual and Quick Guide can be forwarded to anyone in PDF format without installing applications.

3. Detailed guidance on how to proceed in the event of an accident, incident to the vehicle, theft or burglary, accidents with injuries, including all contacts helpdesk and our service with 24 hour service. There is also an accurate and fast navigation scene of an accident / breakdown to our nearest authorized service center. ASSISTANCE IN ALL CASES summon the touch of a button.

4. The detailed instructions on how to proceed in the event that refuel incorrect fuel freezes fuel tank and many other tips for unexpected situations on the road and in the car, or what to do when you light up some of the warning lights that are application described in detail and color coded.

5th catalogs with price lists of new cars

6. Overview of hot news and events

Points 1 and 2 are only accessible using Volvo owners who are customer service to our company.
Read more
3.1
21 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Technická optimalizace
Read more

Additional Information

Updated
August 5, 2014
Size
3.1M
Installs
1,000+
Current Version
1.0
Requires Android
2.3.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
brainz mobile s.r.o.
Developer
Manesova 27, Praha 2, 120 00
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.