Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Pohodlne a bez zbytočných problémov si prostredníctvom svojho chytrého telefónu vytvoríte registráciu a rezervujete požadované vozidlo, následne ho odomknete a môžete vyraziť. Požičiavanie vozidiel na ulici je fenomén, ktorý vďaka systému Shandi prichádza aj k Vám.
Služba je určená širokej verejnosti, ktorá ocení najmä rýchlu možnosť zapožičania požadovaného vozidla, a to priamo na ulici a s možnosťou následne ho zanechať kdekoľvek v rámci definovanej zóny a umožniť tak ďalším užívateľom jeho použitie.
Hlavne pre mladé rodiny môže požičanie vozidla v okamihoch skutočnej potreby priniesť významné finančné úspory, a tak môžu svoje finančné prostriedky využiť omnoho lepšie. Razom je tiež vyriešený každodenný stres s hľadaním parkovacieho miesta. Zapožičaný voz jednoducho zaparkujete kdekoľvek v určenej zóne, pomocou mobilnej aplikácie ho uzamknete a ukončíte rezerváciu. Týmto celá Vaša starosť končí a Vy bezstarostne odchádzate. SHANDI je skutočná autopožičovňa, ktorá je Vám najbližšie.
Comfortably and without undue problems you using your smartphone create registration and booking a desired vehicle, then you can unlock and emboss. Lending of vehicles on the streets is a phenomenon which, by virtue of Shandi and come to you.
The service is intended for the general public that appreciated particularly rapid possibility of the lease of the desired vehicle, directly on the road and with the possibility of subsequently leave it anywhere within a defined zone and thus to allow its use to other users.
Especially for young families can loan instants vehicle's actual need to make considerable cost savings, and thus may have funds utilized much better. Razo is also solved by daily stress time finding the parking space. Zapožičaný vehicle parked easily anywhere in the determined zone, with mobile lock it and terminate the reservation. Thus all your sorrow ends and you leave you lightly. Shanda is real the car rental which is closest to you.
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
August 2, 2021
Size
7.1M
Installs
100+
Current Version
1.3.13
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Green24 Holding, a.s.
Developer
Green24 Holding, a.s. Štětkova 1638/18 140 00 Praha 4 Česká republika IČ: 033 40 457 DIČ: CZ 033 40 457
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.