Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace ClubsWorld je unikátní projekt se zaměřením na společenský život ve velkých městech České republiky. ClubsWorld Vám nabídne seznam kvalitních klubů, barů a akcí, na kterých určitě nesmíte chybět.

Aplikace je zároveň schopna ukázat Vám vzdálenost k nejbližším klubům či barům, a pokud potřebujete, sama vás díky mapám zavede na místo. V případě, že Vás podnik zaujme nebo naopak něčím zklame, je přímo v aplikaci možnost klub ohodit.

Vyzkoušejte ClubsWorld a objevte mnoho dalších služeb, které nabízí.
Aplikace Clubsworld je zcela zdarma a bez nutnosti registrace.

www.clubsworld.cz
Applications ClubsWorld is a unique project with a focus on social life in big cities in the Czech Republic. ClubsWorld will offer you a list of good clubs, bars and events where you definitely must not miss.

The application is also able to show you the distance to the nearest clubs and bars, and if you need your own maps through to a place. In the event that your business will take something fails, or vice versa, it is directly in ohodit club option.

ClubsWorld try and discover the many other services offered.
Clubsworld application is completely free and without registration.

www.clubsworld.cz
Read more
5.0
4 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
June 4, 2015
Size
7.1M
Installs
10+
Current Version
1.0
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Teen
Suggestive Themes, Partial Nudity
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
T-Rex Technologies s.r.o.
Developer
Křenovice 124, Dubné 37384, Česká republika
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.