Blesk pro ženy

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace Blesk pro ženy nabízí zdarma a každý den nové články z témat trendy, VIP, příběhy, jak zhubnout, zdraví, volný čas a mnoho dalších. Aplikace přináší také možnost stažení tištěného týdeníku v elektronické podobě.

Články si můžete stáhnout do zařízení a číst tak offline na místech se špatným internetovým pokrytím. Články obsahují fotogalerie a videa. Obsah aplikace je přizpůsobený pro displeje mobilních zařízení včetně nejnovějších modelů s vysokým rozlíšením.

Zdarma můžete číst veškerý článkový obsah. Je zpoplatněna pouze část stažení elektronické podoby tištěného vydání. Předplatné Blesku pro ženy na měsíc stojí 49,90 Kč a roční předplatné 555 Kč. Za tuto cenu máte přístup každý týden k aktuálnímu vydání a také k archivu vydání od října 2014. Podmínkoku je pouze aktivní předplatné. V opačném případě se přístup ke všem (i staženým) číslům Blesku pro ženy zamkne.
Flash applications for women and offers a free daily articles on topics trends, VIP, stories, lose weight, health, leisure and many others. The application also provides the option to download the weekly printed electronically.

Articles can be downloaded to the device and then read offline in places with poor internet coverage. Articles include photo galleries and videos. App content is adapted to the screen of mobile devices, including the latest models with high-resolution.

Free You can read all segmented content. It is paid for only part of the download electronic version of the printed edition. Subscriptions Blesk for women on a month's worth CZK 49.90 and CZK 555 annual subscription. For this price, you can access each week to the current issue and archives for release in October 2014. Podmínkoku is only active subscriptions. Otherwise, access to all (and downloaded) numbers Blesk for women locked.
Read more
Collapse
4.7
192 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
January 8, 2020
Size
3.2M
Installs
10,000+
Current Version
2.0.7
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Mature 17+
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $24.73 per item
Permissions
Offered By
CZECH NEWS CENTER, a. s.
Developer
Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.