Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

S aplikací Mimibazar můžete nabízet jak použité, tak i nové zboží všeho druhu. Vaše nepotřebné věci se mohou hodit někomu jinému. Nabídky lze vyhledávat z konkrétní oblasti. Na detailech a předání zboží se domluvíte pohodlně přímo v aplikaci. Se členstvím Mimibazar budou vaše inzeráty lépe vidět.

● Snadné a rychlé obchodování pohodlně z vašeho zařízení
Jednoduše a rychle si vytvoříte účet přes e-mail, Facebook nebo Google a můžete začít prodávat, nakupovat, poptávat nebo třeba vyměňovat v jakékoliv oblasti. Inzerát založíte během chvíle přímo v aplikaci. Nabídka použitého zboží je zcela zdarma.

● Přehledné vyhledávání v inzerátech
Díky podrobnému filtrování hledáte vždy pouze ve zboží, které vás aktuálně zajímá a které si můžete jednoduše a rychle předat.

● Efektivní obchodování a výhody se členstvím
S vhodným členstvím získáte řadu výhod a zvýšíte si tak šanci na prodej. Aktualizace zajistí umístění nabídek na přední pozice seznamu inzerátů. Členství vám umožní nabídku nového zboží, služeb anebo třeba vlastních výrobků. Inzeráty můžete podle potřeby archivovat do skříně a kdykoliv je opět vyvěsit. Díky neomezené platnosti vaše nabídka neunikne žádnému nakupujícímu.

● Ověření prodejci
Záleží nám na tom, aby veškeré nabídky na Mimibazaru byly důvěryhodné. Prodejci si mohou nechat ověřit svou adresu a obchodní údaje a ujistit tak nakupující, že obchod proběhne v pořádku a bezpečně.

● Jednoduchá komunikace přímo v aplikaci
O nabídkách se můžete s prodejci a nakupujícími domlouvat jednoduše přímo v aplikaci v centru zpráv. Díky notifikacím vám neunikne žádná nepřečtená zpráva. Vyjednávání se tak celkově urychlí.

● Pomáhejte si při obchodech se svými přáteli
V síti přátel je možné sledovat nově přidané nabídky oblíbených prodejců a známých. S pomocí chatu se můžete navzájem radit a pomáhat si při hledání potřebného zboží.

● Hodnocení pomůže prodejcům i nakupujícím
Díky hodnocení získáte věrohodný přehled o spolehlivosti prodejců. Zároveň se obchodníkům zvýší šance, že zboží úspěšně prodají.
With the application Mimibazar can offer both used, and new merchandise of all kinds. Your useless things can be useful to someone else. Offers can search for a specific area. The details and the delivery of goods to speak comfortably in your application. Mimibazar the membership will make your ads more visible.

● Easy and fast trading comfortably from your device
Easily and quickly create an account via e-mail, Facebook or Google and you can begin to sell, purchase, or procure to be exchanged in any area. Listings you create during a time directly in the application. Offer second-hand goods is completely free.

● Clear search advertisements
Thanks to detailed filtering always looking only goods that you are currently interested in and that you can quickly and easily pass.

● Effective trade and the benefits of membership
With appropriate membership, you get many benefits and so increase your chance of selling. Updates ensure placement offers to the top of the list of advertisements. Membership allows you to offer new products, services or need to own products. Ads can be optionally archived in the closet whenever hang out again. Thanks to the unlimited validity of your offer will not miss any buyer.

● Verify dealers
It is up to us to make any deals on Mimibazaru were credible. Sellers can leave your address and validate business data and thus assure shoppers that the store will be fine and safe.

● Easy communication within an application
The menus you with sellers and buyers simply negotiate directly in the message center. Thanks notification, you miss an unread message. Negotiation is thus generally faster.

● Help when you shop with your friends
The network of friends can watch the newly added menu favorites and well-known retailers. With chat with each other you can advise and assist you in finding the necessary goods.

● Evaluation helps sellers and buyers
Thanks ratings get credible information about the reliability of vendors. At the same time traders increase the chances of successfully sell goods.
Read more
Collapse
4.0
18 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Oprava editace inzerátu
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 8, 2019
Size
7.1M
Installs
5,000+
Current Version
1.0.5
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
CZECH NEWS CENTER, a. s.
Developer
Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.