Liga živě

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Domácí nejvyšší fotbalová liga v mobilu. Živé přenosy, sestřihy, záznamy utkání, statistiky, sestavy a hodnocení hráčů přináší aplikace Liga živě.

Aplikace obsahuje kompletní rozpis zápasů podzimního i jarního kola 2017/2018. Stránka každého zápasu je postupně doplňována a aktualizována o informace o sestavách jednotlivých týmů, statistiky utkání, tabulky a články. Samozřejmostí je online skóre včetně střelců.

Komu nevyhovuje živý videopřenos, může využít textovou variantu. Pro ty, kdo nemohou fandit přímo na stadionu, je připravena textová diskuse přímo v aplikaci.

Aplikace obsahuje reklamu a placené produkty. V aplikaci je možné zakoupení jednoho zápasu nebo celého kola. Nově je také v aplikaci k dispozici placený obsah iSport Premium, který zahrnuje videosestřihy a živé přenosy. Předplatné je možné zakoupit na měsíc, 3 měsíce a rok. 
Top domestic football league in mobile. Live Streaming, cuts, game records, statistics, reports and player ratings delivers applications Liga live.

The application contains a complete schedule of matches of the autumn and spring round of 2017/2018. Page every match is gradually supplemented and updated with information on reports of individual teams, match statistics, tables and articles. Of course there is a score including online shooters.

Who does not live video, can use the text version. For those who can not cheer in the stadium is ready to debate the text directly in the application.

The application contains advertising and paid products. In the application it is possible to buy a single match or an entire round. It is now also available in paid content iSport Premium, which includes Video highlights and live streaming. Subscriptions can be purchased for a month, three months and a year.
Read more
2.8
961 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Optimalizace přehrávání a opravy chyb.
Read more

Additional Information

Updated
May 3, 2018
Size
3.5M
Installs
100,000+
Current Version
1.3.4
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact, Digital Purchases
In-app Products
$2.62 - $104.99 per item
Permissions
Offered By
CZECH NEWS CENTER, a. s.
Developer
Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.