Moje psychologie

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Moje Psychologie je lifestylový časopis pro všechny, kteří chtějí porozumět svým pocitům i pocitům ostatních lidí, chtějí rozpoznat možná úskalí vztahů se svými partnery, přáteli, dětmi či kolegy a najít návod na jejich řešení, chtějí lépe poznat sami sebe, využít svých možností a zbavit se slabostí. Je určen vzdělaným, zvídavým a náročným čtenářkám, kterým nabízí novinářsky i odborně špičkově zpracované a zároveň čtivé články. K tomu předkládá i nový, netradiční pohled na módu a kosmetiku, design, gastronomii i cestování, protože i všechny smyslové požitky jsou součástí naší psychické kondice.

Moje Psychologie je časopis pro všechny, kteří chtějí začít žít sebevědomější, bohatší život.

Mobilní aplikace Moje Psychologie pro chytré telefony a tablety obsahuje kompletní tištěné číslo v nativní i původní podobě.
My psychology is a lifestyle magazine for all who want to understand their feelings and the feelings of other people, they want to recognize potential pitfalls of relationships with their partners, friends, children or colleagues and find instructions for their solution, they want to better know themselves, to use their abilities and get rid of with weakness. It is designed educated, inquisitive and demanding readers, which offers professional journalism and unrivaled craftsmanship and also readable articles. This presents a new, unconventional view on fashion and beauty, design, gastronomy and travel, as well as all sensory pleasures are part of our mental condition.

My psychology is a magazine for all who want to start living a more confident, richer life.

My Psychology mobile applications for smartphones and tablets contain a complete printed issue of native and original form.
Read more
Collapse
2.3
3 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Opravy chyb a optimalizace aplikace
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 23, 2018
Size
2.2M
Installs
500+
Current Version
1.2.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$1.49 - $14.99 per item
Permissions
Offered By
CZECH NEWS CENTER, a. s.
Developer
Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.