Mobilní bankovnictví

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Přehled produktů
Domovská stránka aplikace vám poskyte přehled o vašich běžných i spořicích účtech, kartách a termínovaných vkladech. Můžete efektivně sledovat pohyby na účtech a v mžiku se informovat o výši zůstatků.

Domácí platby
Plaťte pohodlněji než kdy dříve – v klidu domova, během vašich cest nebo třeba z kavárny. Domácí platbu zadáte díky aplikaci v rámci několika vteřin. Snadno a rychle.

Pohyby na účtech
Stačí jedno kliknutí k tomu, abyste zjistili stav příchozích a odchozích transakcí. S bankou v kapse máte o pohybu vašich peněz jasno.

Autorizace plateb
Uživatelsky příjemný bonus v podobě autorizace plateb vám bude k dispozici, pokud upřednostňujete ověřování transakcí přes mobilní zařízení anebo si chcete některé platby uložit na později.
Product Overview
Home application will poskyte track of your ordinary and savings accounts, cards and term deposits. You can effectively monitor movements on accounts and instantly get information about the amount of balances.

Domestic payments
Pay conveniently than ever before - at home during your travels or perhaps a cafe. Domestic payment due to a specific application within a few seconds. Easy and fast.

Movements on the accounts
Just one click to do to check the status of incoming and outgoing transactions. With a bank in your pocket, you move on to your money straight.

Authorize payments
User-friendly bonus payment authorization will be available if you prefer verification of transactions via mobile devices or you want some payments to save for later.
Read more
Collapse
3.5
166 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

S novou verzí přinášíme opravy drobných chyb aplikace. K platebním kartám jsme přidali informační banner o nové generaci bezpečné autorizace plateb na internetu.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 23, 2019
Size
8.0M
Installs
5,000+
Current Version
2.1.1
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Banka CREDITAS a.s.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.