Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Pamatujete si, jaké to bylo poprvé “pípnout” kartou? Doba pokročila a dnes už nepotřebujete ani tu plastovou kartu. Na vše vám stačí chytrý telefon, který nosíte pořád sebou. Co vše vám už dnes mobilní peněženka přinese?

KARTA V MOBILU
Svoji debetní kartu VISA od České spořitelny si můžete přidat do mobilu a platit s ní všude tam, kde dnes platíte svou bezkontaktní kartou. Navíc můžete při platbách nad 500 korun používat místo PINu bezpečnější otisk prstu.

HLADINA ZŮSTATKU
Abyste hned viděli, kolik ještě můžete utratit, ukazuje vám hladina na obrazovce vždy váš aktuální zůstatek. A aby to “akvárko” nebylo tak prázdné, přidali jsme do něj i rybičku. Vždyť co taky jiného nosit v mobilní peněžence než celou rybu, když v té opravdové nosíme často alespoň šupinu pro štěstí?

KARTA NA INTERNET
Máte obavu zadávat číslo karty při nákupech na Internetu? Nyní máte unikátní možnost vytvořit si jednorázovou kartu pro nákupy na eshopech. Zaplatíte s ní přesnou částku a nikdo nyní vaši kartu už nemůže zneužít.

SLEVY NA NÁKUPY
V Poketce na vás čekají slevy u desítek obchodníků, kde možná už dnes běžně nakupujete. Je škoda je nevyužít.

Teď už zbývá jen vyzkoušet nové placení v obchodě, lepší jednou zkusit než stokrát slyšet. Za chvíli budete na plastovou kartu vzpomínat stejně jako třeba na gramofonové desky.
Do you remember what was the first time to "beat" the card? Time has passed and you do not need a plastic card today either. All you need is a smart phone that you carry with you all the time. What will your mobile wallet bring to you today?

MOBILE CARD
You can add your VISA debit card from Česká spořitelna to your mobile and pay with it everywhere you pay today with your contactless card. Additionally, you can use a safer fingerprint instead of a pin when paying more than $ 500.

BALANCE LEVEL
To see just how much you can still spend, your on-screen level always shows your current balance. And to make this "aquarium" not so empty, we've added a fish. What else to wear in mobile wallet than the whole fish, when we often carry at least the scales of happiness in the real?

INTERNET CARD
Are you worried about entering a card number when shopping on the Internet? Now you have the unique opportunity to create a one-time card for shopping at eshop. You pay the exact amount, and no one can now abuse your card.

DISCOUNTS FOR SHOPPING
Discounts from dozens of merchants are waiting for you in Poket, where you may be shopping today. It is a shame not to use them.

Now, just to try a new payment in the store, better to try than to hear a hundred times. After a while, you will remember the plastic card as you would on record labels.
Read more
Collapse
3.7
314 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Nová verze přináší zejména zcela novou funkčnost Platby. Zaplatíte někdy za přátele účet v restauraci, který si pak rozdělíte? Kupujete někdy pro více lidí vstupenky, jízdenky, platíte společné ubytování, které pak potřebujete snadno vypořádat? Pro tyto a mnohé další případy je tu funkce Platby, která Vám umožní si jednoduše od Vašich kontaktů vyžádat platbu, mít přehled, kdo už vám zaplatil i upomenout zapomnětlivé. Kromě toho jsme opravili pár drobných chyb a připravujeme další novinky.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 3, 2018
Size
27M
Installs
5,000+
Current Version
0.9.19
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Česká spořitelna, a.s.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.