Treasure Hunt

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Vítejte u naší orientačně vzdělávací aplikace pro ty, kteří chtějí poznat nová místa s moderními technologiemi. Za pomoci této hry a svého mobilního zařízení si můžeš zasoutěžit s ostatními, kteří již hru hráli před tebou a budou hrát po tobě.[1] Celkové skóre se objeví v našem leader boardu a ty nejlepší budeme pravidelně odměňovat dárky a cenami od našich sponzorů.

Single režim
V našem katalogu her si vyber tu, která se ti nejvíce líbí. Bezplatnou hru stáhni, u placené vlož aktivační kód.[2] Hra se ti nahraje do telefonu, proto je vhodné si ji instalovat předem, tam, kde je dobré datové připojení. Po načtení hry můžeš vyrazit do terénu a začít hrát. Na mapě vidíš všechny dostupné lokace a je na tvojí strategii jakou vybereš cestu. Cílem je získat co nejvíce bodů a při tom se i dozvědět nové informace a zajímavosti o místech, kde se budeš nacházet. Tak rychle vyber hru a pojď hrát, zážitky čekají.

Multi režim
Tento režim je určen pro hru více týmů v rámci námi pořádaných teambuildingových aktivit. V případě zájmu nás kontaktuj na níže uvedené adrese.

[1] Tato funkcionalita nemusí být dostupná při startu projektu.
[2] Aktivační kód lze zakoupit ve vybraných místech našich partnerů.

Provozovatel hry:
A.T.E.O. CZ s.r.o.
Na Valentince 15
150 00 Praha 5
http://www.ateocz.cz

Vývoj a technické zajištění:
CS Development, s.r.o.
Oldřichova 52
128 00 Praha 2
http://www.csdevelopment.cz
Welcome to our orienteering application for those who want to know new places with modern technologies. With the help of this game and your mobile device, you can compete with others who have played the game before you and will play after you. [1] The overall score will appear in our leader board and the best will be regularly rewarded with gifts and prizes from our sponsors.

Single mode
In our catalog of games, choose the one you like the most. Download free game, pay activation code for pay. [2] The game is uploaded to your phone, so install it in advance, where there is a good data connection. Once the game is loaded you can go to the ground and start playing. You see all the available locations on the map and it's your strategy to choose your way. The aim is to get as many points as you can and learn new information and interesting places where you will be. So quickly choose the game and come play, the experiences await.

Multi mode
This mode is designed to play more teams within our teambuilding activities. If you are interested, please contact us at the address below.

[1] This feature may not be available when the project is started.
[2] Activation code can be purchased at selected locations of our partners.

Game Operator:
A.T.E.O. CZ s.r.o.
On Valentine 15
150 00 Praha 5
http://www.ateocz.cz

Development and technical provision:
CS Development, s.r.o.
Oldřichova 52
128 00 Praha 2
http://www.csdevelopment.cz
Read more
Collapse
Loading...

What's New

1.4.13-20190926
- chyba spojení při stahování hry - někdy šla spustit neúplně stažená hra
- multiplayer
-- obcas vyskakovala pri hraní "chyba lokalni SQL databaze"
-- nezobrazovaly se spravne mezery v nazvech tymu
-- pri nedostupne siti vyskakovaly pri otevreni a zodpovezeni otazky dialogy "chyba spojeni"
-- stranka poradi tymu
--- pri velkem poctu nebyl videt pri scrollu posledni radek
--- tymy beze jmena jsou skryte (tyto tymy neprovedly start vlastni hry)
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 26, 2019
Size
15M
Installs
50+
Current Version
1.4.13
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
CS DEVELOPMENT
Developer
Oldřichova 52 Praha 2 128 00 CZECH REPUBLIC
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.