1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Uživatelům umožňuje mít neustálou kontrolu nad svým zdravotním stavem a kompletním řízením lékařské péče o své zdraví. V podstatě je to poliklinika v kapse, která zajišťuje služby založené na nejmodernějších technologiích, díky nimž je přístup ke zdravotní péči mnohem rychlejší a pohodlnější.

Díky přehledné a uživatelsky příjemné aplikaci mají klienti zabezpečený online přístup ke své kompletní elektronické zdravotní dokumentaci. Ta obsahuje veškeré jejich zdravotní údaje, lékařské zprávy i výsledky vyšetření. Součástí je také seznam všech předepsaných léků včetně jejich doporučeného dávkování a dostupných příbalových letáků konkrétních medikamentů.

Uživatelé mohou rovněž využívat přehled termínů prohlídek s podrobnými údaji, kdy a kde se dané vyšetření koná, který lékař ho provede a v nutných případech i s instrukcemi pro přípravu na vyšetření. Notifikace aplikace klientům vždy včas připomene, že jsou objednáni ke svému lékaři.

Pomocí aplikace je možné přímo komunikovat s recepcí a nonstop call centrem Programu Health Plus a využívat i speciální komunikační kanál, jímž mohou klienti kdykoliv poslat své požadavky nebo dotazy pracovníkům polikliniky, kteří obratem zařídí všechno potřebné. Do budoucna bude možné prostřednictvím aplikace komunikovat i s konkrétními lékaři přes videohovor nebo chat.

Mobilní program navíc umožňuje sdílení účtů, takže je možné přepínat mezi účty manželů či rodičů a dětí. To může být užitečné například během cestování v zahraničí. Když člen rodiny onemocní, je možné se kdekoliv na světě dostat do jeho kompletní zdravotní dokumentace a data předat zasahujícím lékařům, aby mohli pacientovi zajistit optimální lékařskou péči.

V současné chvíli je k dispozici 1. verze aplikace Programu Health Plus, která se bude dále rozvíjet a postupně nabídne další užitečné služby, jako je vytváření přehledných grafických křivek znázorňujících různé zdravotní faktory, aby klienti mohli mít přehled o tom, jak se aktuálně vyvíjí jejich zdravotní stav. V budoucnosti zpřístupní rovněž i možnosti tzv. telemedicíny a telemetrie, které umožňují řešení lehčích zdravotních problémů na dálku nebo zajistí dlouhodobý monitoring funkcí, aniž by klient musel přijít do ordinace.

Díky aplikaci mohou mít uživatelé přístup k nejmodernější zdravotní péči přímo v mobilním telefonu. Zdravotní údaje jsou velmi citlivé informace, proto je kromě přihlašovacího jméno a hesla možné aplikaci ještě zamknout dodatečným PIN kódem.

Pokud by klienti měli jakékoliv problémy se stažením, aktivováním nebo využíváním aplikace, mohou se kdykoliv obrátit na recepci polikliniky Program Health Plus, která jejich problémy vyřeší co nejdříve.
Updated on
Jun 10, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Opravy chyb a zlepšení stabilizace aplikace.