Hladinka Vinografu

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Možná znáte vinné bary Vinograf. Malý Vinograf v Praze na Malé Straně (vyhlášen jako šestý nejlepší bar v ČR v r. 2013 podle Maurerova výběru) a Velký Vinograf v Praze na Senovážném náměstí (vyhlášen jako nejlepší nový podnik r. 2013 v Czech Bar Awards časopisu BarLife). Možná znáte i benefitní systém Hladinka.cz. Je to bonusový program pro hosty těchto barů. Přihlásíte se na Hladinku a získáte svou láhev. Nejdříve prázdnou, ta se však bude plnit podle toho, jak ve Vinografech konzumujete. Jakmile hladinka v láhvi dostoupá určité úrovně, dostanete od Vinografu dárek ve formě slevy či dárku z barové nabídky.

A k čemu aplikace? Prohlédněte si účtenku z Vinografu. Prostřednictvím aplikace načtěte do svého profilu čárový kód. Vaše Hladinka stoupla :-). Kromě zaznamenávání historie konzumací (kdykoli budete vědět co jste kdy ve Vinografech pili či jedli) aplikace umožňuje rezervovat na jeden klik místa u stolu, vybírat si slevové vouchery, sledovat novinky, komunikovat s obsluhou, přijímat pozvánky na degustace či jiné akce barů a další zajímavé služby.
You may know wine bars Vinograf. Small Vinograf in Prague's Mala Strana (announced as the sixth best bar in the Czech Republic in the year. 2013 by Maurer) and Big Vinograf in Prague at Senovážné Square (declared as the best new venture r. 2013 Czech Bar Awards magazine Barlife). Maybe you know the benefit system Hladinka.cz. It's a bonus program for guests during limited hours. Hladinky log on and get his bottle. First, an empty, that however will perform according to how the Vinografech consume. Once the fluid levels in the bottle ascends to a certain level, you get the Vinografu gift in the form of discounts or gift from the bar menu.
 
And for what applications? Check your receipt of Vinografu. Through the application of load to your profile barcode. Your hladinky rose :-). In addition to recording the history of consumption (whenever you know what you're ever in Vinografech drank or ate) application allows you to book a single click seats at the table, choosing discount vouchers, watch the news, communicate with its operator, receiving invitations to tastings and other events bars and other interesting services.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

vylepšená aplikace Hladinka Vinografu
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 11, 2019
Size
1.7M
Installs
100+
Current Version
1.4.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
drualas.cz
Developer
Kpt.Stránského 984, Praha 9, 198 00, Czech republic
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.