10+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Společnost D.S. Leasing, a.s. v rámci rozšiřování a zkvalitňování svých služeb připravila pro své i nové obchodní partnery novou mobilní aplikaci, jejíž prostřednictvím můžete získat řadu výhod, a to jak v oblasti přehledu aktuální nabídky vozidel do operativnímu nájmu, tak i souvisejících servisních služeb a pomoc při nehodě.

Pro klienty hledající nové vozidlo s využitím služeb operativního nájmu, je připraven přehled vozidel různých značek a modelů, která jsou operativně připravena u našich smluvních partnerů s dodáním ve velmi krátké době. Samozřejmostí je možnost výběru dle různých parametrů financování

Významným přínosem aplikace je i přehled našich smluvních servisů a pneuservisů, které můžete využít v případě poruchy vozidla nebo pojistné události. Uživatelé mohou s využitím GPS souřadnic a zadáním typu vozidla využit navigaci, která Vás navede do vybraného servisu a poskytne Vám i kontakty na odpovědné osoby, se kterými můžete řešit Vaše aktuální požadavky.

Při tvorbě aplikace byl jeden z klíčových bodů i poskytnutí pomoci pro uživatele při vzniku pojistné události. Zde získáte přehledný postup kroků, které by měly být z Vaší strany učiněny, stanete-li se účastníkem dopravní nehody, aby jste předešli případným komplikacím při dalším řešení na pojišťovně.

Pro klienty společnosti D.S. Leasing, a.s., kteří mají aktivní účet na klientském portálu umožní aplikace i přistup k uzavřeným smlouvám s přehledným zobrazením realizovaných plateb, pohledávek po splatnosti a využití servisních služeb.

Jsme přesvědčeni, že tato aplikace Vám pomůže komplexněji využívat veškeré služby nabízené společností D.S. Leasing, a.s. a řešit situace související s užíváním financovaných vozidel. Uvítáme veškeré podněty pro další zkvalitňování této aplikace a rozhodnete-li se nám poskytnout Vaše připomínky pro zlepšení můžete využít naši emailovou adresu: dsleasingas@gmail.com
Updated on
Mar 15, 2019

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection

What's new

Aktualizace a opravy