Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Řekněte jim, co si o nich myslíte!

VoxPopuli.cz je vaše cesta k osobnostem veřejné sféry a institucím, které ovlivňují váš život. Řekněte jim, co si o nich myslíte a jim váš vzkaz doručíme! Bez registrace a třeba i anonymně.

Vadí vám výroky českého prezidenta? Fandíte mu? Chcete podpořit svůj oblíbený hokejový tým nebo vyjádřit nesouhlas s vedením fotbalového svazu? Potřebujete oslovit členy vlády nebo jen vybrané poslance? Rádi byste něco řekli svému exekutorovi, bankéři či mobilnímu operátorovi, ale zatím jste k tomu nenašli vhodný způsob?

Stáhněte si aplikaci VoxPopuli.cz do vašeho mobilu a posílejte vzkazy adresátům kdykoli a odkudkoli chcete, my je za vás doručíme!

Už víte, s kým si popovídáte nejdřív?
Tell them what you think of them!

VoxPopuli.cz your way to the personalities of the public sphere and institutions that affect your life. Tell them what you think of them and they will deliver your message! Without registration, and even anonymously.

Are you bothered by the statements of the Czech president? Fandíte him? To support your favorite hockey team or oppose the leadership of the Football Association? Need to address members of the government or selected Members? Would you like to say something to his executor, bankers or mobile operator, but you have to found a suitable way?

Download the application VoxPopuli.cz to your phone and send messages to recipients anywhere and anytime you want, we will deliver it for you!

You already know who you're going to talk first?
Read more
5.0
3 total
53
4
3
2
1
Loading...

What's New

Vylepšení správy masek
Read more

Additional Information

Updated
February 3, 2015
Size
3.1M
Installs
10+
Current Version
2.1.1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Teen
Language
Permissions
Offered By
Appio Digital
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.