EKONOM účtenka

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

EKONOM účtenka zvládne prodej v obchodě i na ulici a v menších gastro provozech se také neztratí. Podporuje EET i offline režim. Mějte veškeré zboží ihned po ruce. Roztřiďte si jej podle kategorií. Nadefinujte si více cenových úrovní. Importujte z EKONOM online. Patříte do skupiny živnostníků spadající do EET? EKONOM účtenka každou tržbu zaeviduje a vy můžete být v klidu. Při svém podnikání nejste vždy online? Aplikace Vám bude fungovat i offline. Účtenku tak vystavíte opravdu kdekoliv, i v rámci EET. Aplikace podporuje hotovost i karty. Vaši zákazníci tak nejsou nijak limitováni a zvolí způsob úhrady, který jim vyhovuje nejvíce.
The EKONOM bill will be able to handle sales in stores and on the street and will not be lost in smaller gastronomic operations. Supports both EET and offline mode. Keep all the goods at hand. Sort them by categories. Define more price levels. Import from EKONOM online. Do you belong to a group of traders belonging to the EET? The EKONOM bill records every sales and you can be at rest. Do you not always be online when doing your business? Your application will work offline as well. So you can put the bill in anywhere, even within the EET. The application supports both cash and cards. Your customers are thus not limited and choose the method of payment that suits them the most.
Read more
2.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Velký balík aktualizací:
- vylepšeno zadávání položek
- vylepšení částečné úhrady
- optimalizování přenosů dat
- opravy chyb
- katalog lze zobrazit jako seznam a řadit dle oblíbenosti použití položek
Read more

Additional Information

Updated
October 12, 2018
Size
8.2M
Installs
10+
Current Version
1.4
Requires Android
4.4W and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Elisoft s.r.o.
Developer
Březnická 5565 760 01 Zlín Česká republika
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.