Hanibal Checklists

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Sbalit si batoh na nic nezapomenout nikdy nebylo snažší.

Chytrá aplikace s dvaceti přednastavenými seznamy na balení batohu, takzvanými checklisty. Ty jsou rozdělené do sedmi srozumitelných kategorií. V každém checklistu máte možnost položky odškrtávat, sdílet celý seznam s přáteli e-mailem, na Facebooku nebo i sms zprávou. Pokud Vám nějaká položka chybí, obratem se můžete jedním kliknutím podívat, jaká je nabídka a skladová dostupnost na e-shopu Hanibalu.

V aplikaci si můžete vytvářet i vlastní checklisty, a to buď úplně celé, nebo na základě již existujících přednastavených seznamů.

Díky aplikaci Hanibal Checklist App už zkrátka nikdy nic nezapomenete doma a balení batohu bude rychlejší, efektivnější a taky trochu zábavnější.
Pack your backpack could remember never been easier.

Clever applications with twenty preset lists for packing your backpack, so-called checklists. They are divided into seven categories understandable. Each checklist you can check off items, share the entire list with your friends via email, Facebook or SMS. If you have any items are missing, contact one click you can see what the offer and stock availability on the e-shop Hannibal.

In the application, you can create your own checklists, either entirely, or on the basis of pre-existing lists.

By applying Hanibal Checklist App now simply never forget anything at home and pack your bag will be faster, more efficient and a little more fun.
Read more
Collapse
4.1
94 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bug Fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 10, 2016
Size
1.8M
Installs
5,000+
Current Version
1.1
Requires Android
2.3.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Hanibal sport
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.