OC Frýda

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Stáhněte si mobilní aplikaci OC Frýda a přidejte se do FRÝclubu!

V mobilní aplikaci nalezenete vždy aktuální informace z OC Frýda. Neuniknou vám žádné akce, ani události v centru. Přehledný seznam obchodů a restaurací vám usnadní hledání důležitých informací a výhodných nabídek.

Přečtěte si aktuální číslo magazínu nebo se pohodlně objednejte k naší stylistce - vše zvládnete pomocí mobilní aplikace.

Díky FRÝclubu, který je součástí aplikace, pak můžete čerpat řadu výhod exkluzivně pro VIP členy. Nepotřebujete vyplňovat složité formuláře a čekat na plastovou kartičku - vše zvládnete během chvilky v aplikaci.

Navíc jako členové FRÝclubu máte možnost zapojit se do pravidelných soutěží a vyhrávat zajímavé ceny!

Pro správné fungování je vyžadováno internetové připojení.
Download the OC Frýda mobile app and join FRÝclub!

In the mobile application you can always find up-to-date information from the Frýda shopping center. You will not miss any events or events in the center. A comprehensive list of shops and restaurants will help you find important information and great deals.

Read the current issue of the magazine or order comfortably with our stylist - all you can do with the mobile app.

Thanks to FRÝclub, which is part of the application, you can then enjoy a number of benefits exclusively for VIP members. You do not need to fill in complex forms and wait for a plastic card - you can do everything in a moment in the application.

In addition, as FRÝclub members, you have the opportunity to participate in regular competitions and win interesting prizes!

An internet connection is required for proper operation.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

- úprava textů a rozhraní aplikace
- oprava chyb
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 9, 2020
Size
56M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.8
Requires Android
5.1 and up
Content Rating
Mature 17+
Permissions
Offered By
GetOne s.r.o.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.