Horobraní

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Horobraní obsahuje databázi 14 000 českých vrcholů, od těch nejnižších kót až po ty nejvyšší vrcholy v Krkonoších. S využitím GPS v telefonu zaznamenáváš své výstupy, které následně vidíš na mapě i v přehledném seznamu. Za každý navštívený vrchol navíc získáš tolik bodů, jaká je jeho nadmořská výška a tím si buduješ své celkové skóre.

V aplikaci můžeš vrcholy prohlížet, vyhledávat, filtrovat a samozřejmě navštěvovat a také hodnotit, jak se ti jednotlivé výstupy líbily a jak pro tebe byly těžké.

Aplikace slouží zejména pro zaznamenávání výstupů na vrcholy a následné odesílání na web horobrani.cz, kde najdeš vlastní profil, ostatní uživatele a plno turistických informací. Pro přístup na web je potřeba vyplnit registraci, díky které se pak můžeš přihlásit na webu a taky v aplikaci. Díky tomu už nikdy nepřijdeš o své vrcholové záznamy, kdyby se ti náhodou něco stalo s telefonem nebo jsi ho vyměnil za lepší model.

Na webu v základní verzi uvidíš v podstatě to samé jako v aplikaci. Ke svým výstupům můžeš navíc nahrávat fotky a měnit si hodnocení a komentáře.

PLNÁ VERZE ale umí spoustu dalších zajímavých věcí!

Žebříčky: Můžeš se porovnat s ostatními! Ti zdatnější tě inspirují a ti na stejné úrovni tě poženou kupředu. Aktuálně běží měsíční, celoroční a celoživotní žebříček. Vybrat si můžeš i jen pohoří, které tě zrovna zajímá.

Nástěnka: Můžeš sledovat aktivity ostatních Horobraníků a na nástěnce uvidíš, kde všude byli na výletě a jak se jim tam líbilo.

Prvovýstupy: Zajímavým prvkem je ocenění +100 bodů za každý vrchol, který před tebou zatím ještě nikdo v sezóně nenavštívil. V mapě jsou označeny modrou barvou.

Profily vrcholů: O každém vrcholu zjistíš zajímavé turistické informace. Jak je kopeček oblíbený a náročný a také komentáře a fotky ostatních návštěvníků, co na vrcholu byli před tebou.

Profily Horobraníků: Můžeš si prohlédnout přehledné profily ostatních Horobraníků, zjistit jejich celkové skóre, prohlédnout si mapu výstupů a inspirovat se jejich fotkami a komentáři.

Soutěže: Každý měsíc odměňujeme outdoorovými cenami od českých výrobců šest aktivních Horobraníků. První tři nejlepší v měsíčním žebříčku a další tři náhodně vybrané Horobraníky, kteří vystoupali alespoň na jeden vrchol. Dále oceňujeme jednu z nahraných fotografií ročním předplatným časopisu Svět outdooru a jednoho Horobraníka, který v daný měsíc vystoupal alespoň jeden tisícový vrchol, ten obdrží krásnou knihu s mapou o tisícových vrcholech ČR.

Tak stáhni appku a vyraž s Horobraním na vrchol! Jen tě varujeme, pokud jednou začneš, už bude těžké přestat :-) Přejeme ti spoustu pěkných zážitků!
Updated on
Mar 4, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

- Detekce simulované polohy
- Zvuk notifikace při příchodu k vrcholu
- Spoustu drobných oprav