Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на полски (Полска)

Aplikacja miesięcznika "Zwrot" - bądź na bieżąco z wydarzeniami z Zaolzia.

Otrzymuj powiadomienia na swój telefon o ważnych wydarzeniach i relacjach na żywo.

www.zwrot.cz

W razie jakichkolwiek problemów z aplikacją proszę o kontakt na adres info@ikonion.cz.
Примена на месечна "Враќање" - останете во контакт со настаните од Zaolzie.

Добивај известувања на вашиот телефон за важни настани и односи живеат.

www.zwrot.cz

Во случај на било какви проблеми со апликација, ве молиме контактирајте не на info@ikonion.cz.
Прочитајте повеќе
5,0
Вкупно 7
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Szybsze wczytywanie stron po wejściu z Ustawień lub przy zmianie orientacji telefonu.
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
17 март 2017
Големина
1,5M
Инсталации
100+
Тековна верзија
1.15
Потребен е Android
3.0 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
BiteIT
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.