Copak.cz

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Nechcete trávit mnoho času přemýšlením, co s volným časem dnes, zítra, o víkendu? Copak.cz vám rychle nabídne pár tipů, jak trávit volný čas.

Společnost Inflex, s.r.o. přináší do vašeho zařízení originální aplikaci Copak.cz, která vám pomůže vybrat si z široké nabídky možností, jak trávit volný čas. Je to jednoduché, Copak.cz pro vás umí najít tipy na zajímavé akce ve vašem okolí, televizní pořady, knihy apod. A když se chystáte odjet, můžete si nechat nabídnout i tipy pro místa, kde budete trávit svůj volný čas. Tyto tipy vám Copak.cz vybírá ze široké nabídky různých poskytovatelů z České republiky, a to s ohledem na vaši polohu a tak, aby nabídka byla pestrá, pokaždé trochu jiná a vždy aktuální. Pokud nechcete trávit spoustu času hledáním, ale spíše získat rychle a jednoduše přehled o dění kolem vás, je tu Copak.cz. Své tipy vám Copak.cz poskytne zdarma, bez registrace a na různých zařízeních od počítačů, přes SmartTV, až po chytré telefony a tablety.
You do not want to spend a lot of time figuring out what to do with your free time today, tomorrow, this weekend? Copak.cz quickly offers a few tips on how to spend your free time.

Inflex Company, Ltd. brings to your device Copak.cz original application that helps you to choose from a wide range of options to spend your free time. It's simple, Copak.cz you can find tips on interesting events in your area, TV shows, books, etc. And if you are going to leave, you can leave your offer tips for places where you spend your free time. These tips will Copak.cz choosing from a wide range of different providers of the Czech Republic, with regard to your position, so that the menu was varied, each a little different and always up to date. If you do not want to spend a lot of time searching, but rather get a quick and easy overview of what is happening around you, there's Copak.cz. His tips will Copak.cz provide free, without registration and on different devices from computers through SmartTV, to smartphones and tablets.
Read more
3.8
46 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Nová verze přináší řadu vylepšení, zejména:
- zcela novou záložku s vyhledáváním
- u akcí nyní přesně vidíte kde se nachází a jak daleko to máte
- možnost vybrat si tipy pro konkrétní město
- vylepšení automatické detekce lokality
- drobná oprava vyhledávání
Read more

Additional Information

Updated
April 25, 2014
Size
1.4M
Installs
1,000+
Current Version
1.1.1
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Inflex s.r.o.
Developer
Inflex, s.r.o. Legionářská 1085/8 779 00 Olomouc Czech Republic
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.