Za tajemstvím čtyř živlů

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace tato jest určená ku provozování vandrovnické hry „Za tajemstvím čtyř živlů do Tolštejnského panství“. Prostřednictvím ní si ctěná společnost cíle výprav, dle příslušnosti k živlům přírodním sobě vybírati může. Stejně tak stopu člověka v kraji našem následovati možno jest. Též ku navigaci k místům těm tento sluha a rádce slouží, ku získávání pečetí do pasu vandrovního. Navíc se můžete o zážitky s druhy svými poděliti, místa spravedlivě oceniti i komentář svůj připojiti.

Tak neváhejte a se mnou, Vildou loupežníkem, patronem a ochráncem Tolštejnského panství, se na cesty plné dobrodružství vydejte!
This application is designed to operate vandrovnické game "The Secret of the four elements to Tolštejnské estate." Through her, we honored the company aims expeditions, as applicable to natural elements themselves can levy. Likewise, the human footprint in our country perhaps even imitate. Also to navigate to those locations this butler and mentor serves to seal the acquisition of the passport wanderer. Additionally, you can kind of experience with her to share space equitably appreciate your comment and connect.

So do not hesitate and me, highwayman Vilda, patron and protector Tolštejnské estate, the journey full of adventure go!
Read more
Collapse
Loading…

What's New

- Možnost odhlášení při loginu přes e-mail
- Mapa obsahuje vlastní pozici
- Přidány nejbližší místa
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 14, 2017
Size
4.1M
Installs
100+
Current Version
1.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
INNOIT.cz
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.