JustRide - tipy na výlet

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace Just Ride byla původně vytvořena pro motorkáře a fanoušky motorek, ale své příznivce si jistě najde také mezi cyklisty nebo pěšími turisty. Díky této aplikaci budete moct aktivně vyhledávat zajímavé tipy na výlet ve svém okolí, ale také vám usnadní plánování výletů v místech, která neznáte.

Pokud vás tedy nebaví navštěvovat stále stejná výletní místa, díky naší aplikaci budete mít okamžitě na výběr z velké spousty nejrůznějších zajímavých tipů na výlet. Vždy tak budete mít jistý cíl své cesty.

Každý tip na výlet si také můžete jednoduše vložit do navigace stisknutím jediného tlačítka. Případně si můžete zobrazit všechny tipy v okruhu 25 až 500 km od vaší aktuální pozice.

V případě zájmu si můžete zřídit svůj vlastní uživatelský účet (jednoduchou registrací, zadáním svého emailu a hesla) a po příhlášení si navíc můžete jednotlivé tipy na výlet označtovat jako "navštívená" / "nenavštívená", případě si je přidat mezi své "oblíbené" (např. že byste tam v budoucnu chtěli vyrazit na své motorce na výlet).

Současně máte také možnost přidávat vlastní tipy na výlet a podělit se tak s ostatními uživateli této aplikace o svá oblíbená místa.

Na aplikaci stále pracujeme a snažíme se ji vylepšovat. Do budoucna plánujeme např. zobrazování na mapě a spoustu dalších vychytávek ;-)
The Just Ride app was originally created for bikers and motorcycle fans, but is sure to find its fans among cyclists or hikers. With this application you will be able to actively search for interesting tips for trips in your area, but it will also make it easier for you to plan trips in places you do not know.

So if you are tired of visiting the same excursion places, thanks to our application you will immediately have a choice of a large number of various interesting tips for the trip. You will always have a certain destination of your journey.

You can also easily insert each trip tip into the navigation at the touch of a button. Alternatively, you can view all tips within a radius of 25 to 500 km from your current position.

If you are interested, you can set up your own user account (simply by registering, entering your email and password) and after logging in you can also mark individual trip tips as "visited" / "unvisited", or add them to your "favorites" ( for example, that you would like to go on a motorcycle for a trip there in the future).

At the same time, you also have the option to add your own trip tips and share your favorite places with other users of this application.

We are still working on the application and trying to improve it. In the future, we plan, for example, display on the map and a lot of other tweaks ;-)
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
April 5, 2021
Size
19M
Installs
1,000+
Current Version
1.16
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Jan Půlkrábek
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.