Na kole i pěšky

3,951
Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Tato jednoduchá aplikace Vám v České republice pomůže zjistit jaké cyklostezky, stezky pro horská kola, pro pěší, pro inline, hipostezky, vodácké, běžkařské a naučné stezky se nacházejí ve zvolené oblasti. Ať už si dovolenou plánujete nebo se nacházíte přímo na místě, nabídne Vám v dané lokalitě několik tras. Na nich pak mapuje různé body zájmu, kterých je již zde více než 30000 - místa která stojí za to navštívit, různé atrakce, muzea, galerie, památky - ale také kde se můžete najíst, vykoupat, přenocovat nebo "okoštovat" dobré vínečko. To vše včetně kontaktů a popisu daných míst.
S naší aplikací již nezabloudíte - ukáže Vám, kde se nacházíte a provede Vás stezkou nebo navede na Vámi vybraný bod zájmu. V aplikaci je již zmapováno více než 2900 stezek a každým dnem přibývají nové. Stejně tak kulturní akce, kterých je v aplikaci nyní přes 6000.

Veškeré Vaše náměty na vylepšení či připomínky pište na email info@nakoleipesky.cz
This simple application will help the Czech Republic to determine what cycling, mountain biking trails for hiking, inline, bridleway, canoeing, cross-country skiing and nature trails are located in the selected area. Whether you are planning a vacation or you are on the spot, it will offer in the area of ​​several routes. On these maps out various points of interest, which are already more than 30,000 - places that are worth visiting, various attractions, museums, galleries, monuments - but also where to eat, bathe, roost or "try out" good vínečko. It all contacts and description of sites.
With our application already lost again - show you where you are and guide you through the path or guide you to your chosen point of interest. The application is already mapped more than 2,900 routes and adding new every day. Likewise, cultural events, which is now over in 6000th

All your suggestions for improvements or comments please email info@nakoleipesky.cz
Read more
Collapse
4.5
3,951 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Implementace GDPR - možnost vypnutí všech oprávnění, které apikace vyžaduje.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 11, 2018
Size
8.9M
Installs
100,000+
Current Version
2.3.7
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
BEKR
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.