TOULAVKA – turistická karta

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

TOULAVKA - zážitková karta turistické oblasti Toulava vám umožní čerpat množství slev a bonusů v památkách, atrakcích restauracích i penzionech od Tábora až po Sedlčany. Stačí se prokázat na libovolném zážitkovém místě úvodní obrazovkou této aplikace a máte nárok slevu nebo bonus čerpat. Seznam všech zážitkových míst a bonusů, které poskytují, najdete v této aplikaci.

Toulavka má neomezenou platnost, slevu nebo bonus tak můžete čerpat i vícekrát. Aktuální výhody platí od 1. ledna 2017 do 31. prosince 2017. V průběhu roku ale mohou i přibývat!

HRAJTE S TOULAVKOU: Toulavka vám umožní zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny. Na místech označených červenou barvou si po předložení aplikace vyzvedněte brožuru s hracím plánem. Stačí získat razítko v 7 zážitkových místech a jste zařazeni do slosování o ceny. Vítěz získá skipas do areálu Monnec za 10 tisíc Kč. Ceny i pravidla soutěže najdete v hrací brožuře.
TOULAVKA - experience accumulated roving tourist area allows you to draw a number of discounts and bonuses in the sights, attractions, restaurants and pensions from Tabor to Sedlčany. Just to prove any experiential place an initial screen of this app, and you are entitled to a discount or a bonus draw. List of experiential sites and bonuses they provide can be found in this application.

Toulavka is of unlimited duration, discount or bonus so you can draw multiple times. Current benefits apply from 1 January 2017 to 31 December 2017. During the year, but they can also grow!

Play with TOULAVKOU: Toulavka allows you to compete for valuable prizes. At the places marked with red paint after submission of the application pick up a brochure with the game plan. Just to get an adventure in 7 locations, and you're entered to win prizes. Winner gets a pass into the area Monnec for 10,000 CZK. Prizes and contest rules can be found playing in the brochure.
Read more
Collapse
4.5
22 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Oprava aktualizace.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 31, 2018
Size
27M
Installs
1,000+
Current Version
0.0.6
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Radek Jaroš
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.