Navždy Vděčný

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace Navždy Vděčný zprostředkovává prvních 30 dní ze zápisníku Navždy Vděčný a to zcela zdarma! Zápisník, který jinak v současnosti stojí 450 Kč, tak můžete skrze tuto aplikaci používat každý den ve svém mobilním zařízení. Každý den na vás čekají otázky, pomocí kterých si zvědomujeme to, za co můžeme být vděční ve svém životě. I to pozitivní i to negativní. Skrze tuto aplikaci se učíte nejen být vděčný, naplněni pocitem vděku, ale také umění přijímat. Přijímat situace ve svém každodenním životě, což vede k celkové harmonii ducha každého z nás. Pokud skutečně umíme přijímat, máme otevřené srdce. Srdce je otevřené a nám přichází do života přesně to, co potřebujeme. Jsme na správném místě, ve správný čas. Právě to, že umíme přijímat situace a věci v našem životě, je důvodem pro to, aby nám život dával situace a věci, které chceme a potřebujeme :-) Dále na vás každý den čeká jeden speciální úkol, který vás táhne do akce. Někam do světa, setkat se s přáteli, projít se přírodou, zavolat rodině...Tento úkol, táhnoucí nás do akce, je velmi transformační, protože právě akce nás transformuje. Můžeme hodiny a hodiny číst moudra a poučky, ale pokud nevylezeme ven, do akce, tak je vše zbytečné :-)

Zápisník stojí 450 Kč, jeho cena je nízká, protože to je nový produkt. Aplikace je kompletně zdarma a nevyžaduje žádná speciální oprávnění ve vašem mobilním zařízení. Tato aplikace je zdarma, i když se může prodávat. Proto si hrajte nyní, využijte toho, než bude pozdě a aplikace bude zpoplatněna.

Tato aplikace spadá pod značku "Jednoduše transformační"

Těšíme se na Vaši transformaci, ohodnoťte aplikaci a napište nám zpětnou vazbu, ať se o tom dozví i ostatní :-)
Applications are forever grateful mediates the first 30 days of scrapbook forever grateful, and it's completely free! Notebook, which otherwise is currently worth CZK 450, so you can use this application through every day on your mobile device. Each day await questions from which you can zvědomujeme it, for what we can be thankful for in your life. And it's positive or negative. Through this application, you learn not only to be grateful, overwhelmed by feelings of gratitude, but also the art of receiving. Accept a situation in your daily life, which leads to the overall harmony of the spirit of each of us. If indeed we can take, we have an open heart. Heart is open and we come to life exactly what you need. We are in the right place at the right time. The very fact that we can accept situations and things in our lives, the reason for it to give us life situations and things that we want and need :-) Further on you every day waiting for one special task that pulls you into the action. Somewhere in the world, meet friends, walk in nature, call the family ... This task, pulling us into action, is very transformational, because the action transforms us. We can read for hours and hours of wisdom and precepts, but if you do not come out to the event, so everything is pointless :-)

Diary worth CZK 450, the price is low because it is a new product. The application is completely free and requires no special permissions on your mobile device. This application is free, although it can be sold. That's why you play now, take advantage of it before it's too late and the application will be charged.

This application falls under the tag "Simply transformative"

We are looking forward to your transformation rate application, and send us feedback, whether he learns others :-)
Read more
Collapse
4.7
6 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
September 26, 2016
Size
6.4M
Installs
100+
Current Version
2.0.0
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Jednoduše transformační
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.