Kartářky Plus

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Výklad karet je již odedávna pomocníkem při rozhodování se, řešení problémů, hledání lásky-partnera. Dnes je možné rychlé spojení se s kartářkou či věštcem i bez přímého osobního setkání, tedy po telefonu, což má svoje výhody. Kartářka nebo věštec, především ti schopní a vybraní, mají schopnosti jasnozřivosti, vnímání energií, nacítění se. Tak jak můžete telefonovat z jednoho konce republiky na druhý, tak i kartářka se s Vámi dokáže spojit, napojit se na Vás. Proto je možný výklad karet přes telefon - ten už je jen komunikačním prostředkem.

Náš tým je tu pro Vás 24 hodin denně od pondělí do neděle! Na věštecké lince mluvíte s vybranými kartářkami a věštci, jsou ochotni Vás vyslechnout, naslouchat Vašim přáním a pomoci Vám jít lepší cestou. Každý z nich má pro Vás navíc kromě svých kartářských schopností bonus - někdo je schopný také v astrologii, někdo v numerologii, někdo v energiích a jiných schopnostech.

Naším cílem je být Vám první pomocí při zorientování se v nastalé životní situaci, a to díky našim vybraným kartářkám a věštcům. Ti jsou tu pro Vás střídavě po celých 24 hodin, aby Vám naslouchali a Vy se jim mohli s maximální důvěrou svěřit.
Interpretation of cards have always aid in decision making, problem solving, finding love-partner. Today it is possible to fast connection with the fortune teller or soothsayer and without direct personal contact, a phone, which has its advantages. A fortune teller or soothsayer, especially those capable and selected, have the ability to clairvoyance, the perception of energy is nacítění. So how can you make calls from one end to the other of the Republic, as well as a fortune teller with you can connect, connect to you. Therefore, it is possible reading cards over the phone - that it is only a means of communication.

Our team is there for you 24 hours a day from Monday to Sunday! On the prophetic line you speak with selected fortune teller and seers they are willing to listen to you, listen to your wishes and help you go a better way. Each of them has you in addition to their ability kartářských bonus - someone is able also in astrology, numerology in someone, someone in energy and other capabilities.

Our goal is to be your first aid in orientation in the ensuing life situation, thanks to our selected kartářkám and seers. They are there for you alternately for 24 hours, so you listen to them and you can entrust with the utmost confidence.
Read more
Collapse
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

První online verze aplikace Kartářek Plus®
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 28, 2018
Size
214k
Installs
50+
Current Version
1.0
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Unrestricted Internet
Permissions
Offered By
Petr Smetana
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.