Kuchařky.cz

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Objevujte nové recepty, kuchařky, vytvořte si nákupní seznam a nebo se vracejte k oblíbeným receptům z pohodlí vašeho telefonu. Díky naší aplikaci navíc získáte přístup k receptům z vybraných kuchařek zakoupených na našem e-shopu kucharky.cz

Nákupní seznam
• Vyberte ingredience, které vám doma chybí a přidejte si je do nákupního seznamu. Zapomeňte navíc na pobíhání v obchodě, recepty jsme za vás seřadili do přehledných kategorií.

Oblíbené recepty
• Zaujali vás některé recepty více než jiné? Dejte jim srdíčko a sestavte si seznam svých oblíbených receptů.

Přepočítávání ingrediencí
• Chcete připravit pokrm pro více hostů, než je v uvedeno v receptu? Naše aplikace dokáže přepočítat množství ingrediencí dle vámi zvoleného počtu porcí.

Sledujte nás
• Nabídku kuchařek v aplikaci stále rozšiřujeme, a proto nás nezapomeňte sledovat na Facebooku a Instagramu, kde se dozvíte všechny novinky.

Napište nám
• Snažíme se, aby naše aplikace byla perfektní, ale chybička se může vloudit. Pokud jste na nějakou narazili, máte nápad, nebo se prostě chcete na něco zeptat, neváhejte nám napsat na náš e-mail info@kucharky.cz.

Za Kuchařky.cz Vám přejeme dobrou chuť!
Discover new recipes, cookbooks, create a shopping list, or return to favorite recipes from the convenience of your phone. Thanks to our application, you will also get access to recipes from selected cookbooks purchased at our e-shop kucharky.cz

Shopping list
• Select the ingredients you lack at home and add them to your shopping list. Forget about running around in the shop, we've put the recipes in clear categories.

Favorite recipes
• Are you taking some recipes more than others? Give them a heart and make a list of their favorite recipes.

Recalculation of ingredients
• Do you want to prepare a dish for more guests than is stated in the recipe? Our application can recalculate the amount of ingredients according to the number of portions you have chosen.

Watch us
• We are constantly expanding the cookie offer in our app, so be sure to check on Facebook and Instagram to learn all the news.

write us
• We try to make our application perfect, but the mistake can be wiped out. If you've come across any idea, or you just want to ask something, do not hesitate to write to us at info@kucharky.cz.

For Kuchařky.cz we wish you a good taste!
Read more
Collapse
4.5
6 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Oprava přihlašování přes Facebook
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 5, 2018
Size
12M
Installs
500+
Current Version
1.0.3
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Kitchen Lab s.r.o.
Developer
Na strži 2097/63, 140 00 Praha
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.