Akce LBB - Kopřivnice, Štramberk, Příbor, Hukvaldy

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Jste z Kopřivnice, Štramberku, Příboru, Hukvald nebo z blízkého okolí a nebaví vás hledat na webu, co se tady děje o víkendu nebo se hraje v kině? Už to nemusíte googlovat, ani hledat na jednotlivých stránkách pořadatelů. Stažením této aplikace se k akcím dostanete pouhým poklepáním na ikonku Akce LBB ve vašem telefonu. Aplikace je stále aktuální, neboť je propojena s kalendářem akcí webu Lašské brány Beskyd, což je nejobsáhlejší kalendář pokrývající akce všech čtyř obcí. A je mimo jiné také přímo propojen s kalendářem Kulturního domu Kopřivnice a jejich prodejním systémem.

V aplikaci si můžete akce filtrovat dle obce, organizátora nebo časového období. A v detailu akce se dozvíte všechny podrobnosti stejně jako v kalendáři webu www.lasska-brana.cz, včetně přímého propojení do rezervačního systému, pokud ho akce má.
Are you from Kopřivnice, Štramberk, Příbor, Hukvaldy or the surrounding area and are you tired of searching the web for what's going on here at the weekend or playing in the cinema? You no longer have to googgle or search the individual pages of the organizers. By downloading this application, you can access the actions by simply double-clicking the LBB Actions icon on your phone. The application is still up-to-date, as it is connected to the calendar of events of the Lašská brána Beskydy website, which is the most comprehensive calendar covering events of all four municipalities. And it is, among other things, also directly connected with the calendar of the Kopřivnice Cultural House and their sales system.

In the application, you can filter events by municipality, organizer or time period. And in the detail of the event you will find out all the details as well as in the calendar of the website www.lasska-brana.cz, including a direct connection to the reservation system, if the event has it.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Opraven chybějící detail akce.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 26, 2021
Size
3.0M
Installs
100+
Current Version
1.03
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Lašská brána Beskyd
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.