Testy z pravidel fotbalu

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Stáhněte si zcela novou a jedinečnou mobilní aplikaci Testy z pravidel fotbalu, kde si můžete vyzkoušet testy používané pro ověření znalostí nutných k získání licence rozhodčího a delegáta. Tato nová aplikace přináší naprosto nový rozměr v učení se na zkoušky rozhodčích a delegátu fotbalu. Mějte vždy po ruce ve svém telefonu nebo tabletu. Můžete se učit na testy kdekoliv na cestách bez nutnosti připojení k internetu. Přestože tyto testy nejčastěji poslouží rozhodčím a delegátům jako příprava na zkoušky z teorie, může si ji vyzkoušet úplně každý. Všichni si tak mohou ověřit své znalosti z pravidel fotbalu.
Download a completely new and unique mobile application test on the rules of football, where you can try the tests used to verify the knowledge necessary to be licensed referee and delegate. This new application brings a totally new dimension in learning for exams judges and delegates football. Keep handy in your phone or tablet. You can learn to test you on the go without having to connect to the Internet. Although these tests most often serve as referees and delegates preparing to test a theory, you can try it for everyone. Everyone can test their knowledge of the rules of football.
Read more

Reviews

4.5
20 total
516
41
31
21
11
Loading...

Additional Information

Updated
February 22, 2015
Size
3.3M
Installs
100+
Current Version
0.9.2
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Unrated
Warning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.
Permissions
Offered By
Adam Krištof
Developer
Na Předměstí 395 Dolní Lhota 747 66 Česká republika
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.